Суспільне життя

Комунікативний тренінг спілкування «Я відкриваю себе світу» у Центрі трудової реабілітації розумово відсталих інвалідів м. Києва з відділенням соціально-побутової адаптації.

Details

З нагоди Дня працівника соціальної сфери Інститут соціальної роботи та управління Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова традиційно проводить Тиждень соціального працівникаДо професійного свята працівників соціальної сфери представниками інституту  30 жовтня здійснений Комунікативний тренінг спілкування «Я відкриваю себе світу» у Центрі трудової реабілітації розумово відсталих інвалідів м. Києва з відділенням соціально-побутової адаптації.

              alt                        alt     

Відвідування музею Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова

Details

 

У вересні жовтні відбулося традиційне відвідування студентами-першокурсниками музею Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

 

                                       alt

Соціальні сервіси

Details

altУ вересні були проведені Дні відкритих дверей НПУ імені М.П.Драгоманова у віддалених навчальних центрах системи дистанційного навчання. Це міста Львівської, Закарпатської і Полтавської областей. Загальна кількість людей, яка відвідала ці зустрічібільше 1000.

Read more: Соціальні сервіси

Вітаємоіз світлим Христовим Воскресінням!

Details

Кафедра соціально-правового захисту населення щиро вітає студентів, викладачів та співробітників із світлим Христовим Воскресінням!

Весняна толока з озелення та благоустрою

Details

Студенти Інституту соціальної роботи та управління взяли участь у Весняній толоці з озелення та благоустрою під патронатом Київської міської державної адміністрації на чолі з головою КМДА Олександром Поповим. Прибирання проходило в Ландшафтному парку та парку Супутник Солом’янського району.

Проведення чайної церемонії гостями із культурного центру «Cан» в Інституті соціальної роботи та управління

Details

Чайна церемонія, відома в Японії як тяною, є естетичним обрядом, властивим японській культурі, який визначає порядок і процес чаювання подрібненого в порошок зеленого чаю.

Як відомо, у японців існує своя філософія спілкування з людьми - зрозуміти один одного можна і без слів, без знайомстваще подивитися на людину і зрозуміти її турботи або ж  настрій,що доцільно  і потрібно знати студенту,який навчається в нашому інституті. Ось чому і спробували навчити і оволодівати технікою японського чаювання студентів і керівництво інституту соціальної роботи та управління майстри із культурного центру «Сан»,який займається проведенням різних заходів пов’язаних із культурою та мистецтвом Кореї, Китаю, Таїланду та інших країн.

Фото з події

Read more: Проведення чайної церемонії гостями із культурного центру «Cан» в Інституті соціальної роботи та...

15.03.2012 Київська Духовна Академія і Семінарія Києво-Печерської Лаври

Details

15 березня 2012 року студенти Інституту соціальної роботи та управління отримали чудову нагоду відвідати Київську Духовну Академію і Семінарію Києво-Печерської Лаври, де було проведено круглий стіл до Шевченківських днів.

Студентам була проведена цікава, змістовна екскурсія вихованцями КДАіС, де вони мали змогу обговорити особливості навчального процесу.

Круглий стіл був присвячений творчості Тараса Григоровича Шевченка, де обговорювалися мотиви богоборства та покаяння, любов та морально-етичні цінності, висвітлені у працях поета.

У роботі круглого столу взяли участь викладачі та студенти Київських духовних шкіл, доцентКороткова Раїса Іванівна і студенти І, ІІ курсів Інституту соціальної роботи та управління.

В легкій та невимушеній  атмосфері, за теплим чаєм і гостинцями,кожен мав можливість висловити свою думку. Особливо всіх заінтригувала тема любові.

Музичним дарунком для всіх присутніх був виступ хору Київської духовної академії, який виконав твори Шевченка,покладені на музику.

Цікаві доповіді, а також слушні ідеї та побажання були представлені студентами круглого столу.

Усі учасники обговорення отримали незабутні враження від плідної і творчої зустрічі з надією та планами на подальше спілкування.

Фото з події

29.03.2012 Кіноклуб представляє "Вечір соціальної реклами"

Details

Зі святом 8-го березня!!!

Details

   Любі жінки ректорату та нашого Інституту! Вітаємо Вас зі святом весни і молодості. Бажаємо Вам бути завжди юними, красивими, ніжними та чуйними.

 

 

Із святом весни, краси і любові !


Хай щастя і радість несе кожна мить,


Всього у житті хай буде доволі,


На кожному кроці завжди хай щастить !

Поздоровлення

Details

Кафедра соціально-правового захисту населення вітає студентів, викладачів та співробітників із святом Миколая, Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо всім отримати по 100 балів, багато подарунків, кохання, здоров’я!!!

14.11.2011р. Вітаємо Маргариту Валеріївну Черненко з Днем народження!

Details

Вітаємо Маргариту Валеріївну Черненко з Днем народження! Успіхів, щастя, кохання!!!

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

3219418
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
799
1805
2604
2457732
20699
28571
3219418

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-12-17 10:40:36
   

Хто зараз на сайті?  

We have 28 guests and no members online

   

Статистика  

Visitors
2
Articles
587
Web Links
78
Articles View Hits
1378320
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ