Навчальний процес

Увага! Увага! Увага!

Details

                                                                                                      УВАГА! УВАГА! УВАГА!

В період з 26 листопада по 17 грудня в Інституті соціальної роботи та управління буде проводитися конкурс соціальних проектів за ініціативою канд..пед.наук, доцента кафедри теорії та технології соціальної роботи Савельчук Ірини Борисівни, а також студентської ради Інституту.
До участі у конкурсі соціальних проектів запрошуємо усіх активних студентів та викладачів, які мають креативні та інноваційні ідеї в галузі соціальної сфери.
Детальну інформацію шукайте на сайті Інституту соціальної роботи та управління в інформаційному листі!
Бажаємо успіхів та творчої наснаги!)

Read more: Увага! Увага! Увага!

Курси з підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, які займаються психопрофілактичною роботою та професійною реабілітацією наркозалежних з напряму «Організація превентивної допомоги та реабілітації наркозалежної молоді»

Details

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні студенти Інституту соціальної роботи та управління!

Кафедрою галузевої психології та психології управління заплановано організацію роботи постійно діючих курсів з підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, які займаються психопрофілактичною роботою та професійною реабілітацією наркозалежних  з напряму «Організація превентивної допомоги та реабілітації наркозалежної молоді». Робота курсів запланована в рамках угоди про співробітництво між ІСРУ і Консалтинговою компанією PucelikConsultingGroup, одним із напрямків роботи якої є психопрофілактика та реабілітація наркозалежності.

Метою курсівєдопомога фахівцям - практичним психологам, соціальним працівникам та працівникам, які займаються психопрофілактикою та психологічною реабілітацією наркозалежних, глибоко усвідомити основні принципи, цілі, мету, завдання, соціальні нормативи у сфері превентивної допомоги та реабілітації наркозалежних та комплексну технологію організації психологічної реабілітації наркозалежних.

 

Навчання слухачів здійснюватимуть Френк Пьюселік, працівники реабілітаційних центрів для наркозалежних, які працюють за його оригінальною програмою та викладачі кафедри.

Навчання здійснюватиметься на платній основі, орієнтовна вартість навчання – 300 грн. за повний курс навчання (3місяці). За підсумками роботи слухачам буде видаватися сертифікат про проходження підготовки для привинтивної допомоги та реабілітації наркозалежних.

Для формування попереднього списку групи прохання звертатись на кафедру до лаборанта Козловець Людмили Миколаївни. Тел. 275-55-87

 

Кафедра психології

Read more: Курси з підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, які займаються психопрофілактичною...

Всеукраїнський круглий стіл “ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ МОБІЛЬНОСТІ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ”

Details

altКафедра соціальної педагогіки; Кафедра теорії та технології соціальної роботи запрошує до участі у роботі Всеукраїнського круглого столу “ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ МОБІЛЬНОСТІ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ” , що буде проходити 14 березня 2012року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9)

 

 

Тексти статей можна здавати особисто, надсилати на вказану вище поштову адресу або на електронну адресу:   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. тема: соціальна мобільність. Телефон для довідок: (044) 249-88-22 Тел/факс: 249-88-22

Read more: Всеукраїнський круглий стіл “ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ МОБІЛЬНОСТІ...

07.11.2011р. Організація роботи постійно діючих курсів

Details

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні студенти Інституту соціальної роботи та управління!

Кафедрою галузевої психології та психології упраління

З 14 листопада 2011р.

 

Заплановано організацію роботи постійно діючих курсів з підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, які займаються психопрофілактичною роботою та професійною реабілітацією наркозалежних  з напряму «Організація превентивної допомоги та реабілітації наркозалежної молоді». Робота курсів запланована в рамках угоди про співробітництво між ІСН та Консалтинговою компанією PucelikConsultingGroup, одним із напрямків роботи якої є психопрофілактика та реабілітація наркозалежності.

Метою цих курсів є допомога фахівцям - практичним психологам, соціальним працівникам та працівникам, які займаються психопрофілактикою та психологічною реабілітацією наркозалежних, глибоко усвідомити основні принципи, цілі, мету, завдання, соціальні нормативи у сфері превентивної допомоги та реабілітації наркозалежних та комплексну технологію організації психологічної реабілітації наркозалежних.

Read more: 07.11.2011р. Організація роботи постійно діючих курсів

26.05.2011р."Профілактика наркоманії в Україні"

Details
ОГОЛОШЕННЯ
Шановні студенти!
Кафедра галузевої психології та психології управління
Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М.П.Драгоманова
26 травня 2011 року проводить
 
Презентацію проекту превентивної програми
"Профілактика наркоманії в Україні"
Програма спрямована на підготовку волонтерів та консультантів для закладів соціальної адаптації та реабілітації наркозалежної молоді "House of Life", якій сприяє компанія "Pucelik Consulting Group", що отримала нагороду Уряду США 1987р. за її розробку. Засновником програми є Френк Пьюселік, адаптовані методики програми тепер використовується в реабілітаційних центрах СНД.
Доповідач - Антоніна Нерубальщук- головний координатор  превентивної програми, національний віце-президент по міжнародним зв'язкам JCI

Місце проведення: Інститут соціальної роботи та управління НПУ імені М.П.Драгоманова,   03037, Київ, вул. Освіти, 6, ауд.44 (4 поверх).
Початок зустрічі: о 12.30 год., тривалість 2 год.

До участі запрошуємо студентів спеціальності "Соціальна робота" та "Соціальна педагогіка" практичних психологів, соціальних робітників, соціальних педагогів, менеджерів соціальної сфери, фахівців реабілітаційних центрів та  соціально-психологічних служб для наркозалежних.  
 
Оргкомітет
 

26.05.2011р. о 10.00 Всеукраїнський міжвузівський соціально-правовий семінар "Правова освіта перед викликами сучасності"

Details

В Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова 26 травня 2011 р. о 10.00 в ауд. 231 (конференц-зал, вул. Пирогова, 9) відбудеться Всеукраїнський міжвузівський соціально-правовий семінар "Правова освіта перед викликами сучасності" (лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19.01.2011 р. № 1/9-30, наказ по НПУ імені М.П.Драгоманова № 18 від 14.01.2011 р.).
Реєстрація учасників о 9.00. Координатор - кафедра соціально-правового захисту населення Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М.П. Драгоманова.
Тел. для довідок: 050-180-10-82; 067-304-34-00; 097-285-10-89.

09.06.2011. Майстер-клас Зеленіна В.В. "ПСИХОТЕХНОЛОГІЇ ГРУПОВОЇ РОБОТИ"

Details
Шановні колеги!
Кафедра галузевої психології та психології управління
Інституту соціальної роботи та управління
НПУ імені М.П.Драгоманова

09 червня 2011 року планує проведення

Майстер-класу
"ПСИХОТЕХНОЛОГІЇ ГРУПОВОЇ РОБОТИ"
 
Ведучий  - Зеленін Всеволод Володимирович -
Член координаційної ради Інтернаціональної асоціації тренерів НЛП (IAT NLP), лауреат міжнародних конкурсів, член Українського союзу психотерапевтів (УСП), дійсний член Європейської асоціації психотерапії, викладач кафедри галузевої психології та психології управління НПУ імені М.П.Драгоманова, практичний психолог, політтехнолог, тренер-консультант по організаційному розвитку з досвідом коучингу, тренерської і консультативної роботи в США, Канаді, Австрії, Італії, Греції, Туреччині, Ізраїлю, Єгипті, Україні, Росії та країнах СНД з 1996 року. Сайт - http://www.zelenin.com.ua/ .

До участі в роботі запрошуються практичні психологи, соціальні робітники, соціальні педагоги, менеджери соціальної сфери, фахівці кризових центрів, соціально-психологічних та соціально-реабілітаційних служб

Read more: 09.06.2011. Майстер-клас Зеленіна В.В. "ПСИХОТЕХНОЛОГІЇ ГРУПОВОЇ РОБОТИ"

27.04.2011.Круглий стіл за підсумками Кінофесту

Details
27 квітня 2011 року о 09 год. 30 хв. ауд. 232 за сприяння ректора В.П. Андрущенка в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова у рамках проведення міжнародної науково-практичної конференції «Соціальна робота на межі тисячолітть: концепції, технології, стратегії» відбудеться круглий стіл за підсумками Кінофесту, до участі у якому запрошені представники соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, студенти-магістранти та усі бажаючі, хто прагне активно розв’язувати соціальні проблеми нашої держави.
Координатор – Інститут соціальної роботи та управління (директор А.О. Ярошенко).
Тел. для довідок 067 506-18-19

18.04.2011.Кінофест

Details

УВАГА КІНОФЕСТ!
ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, АСПІРАНТИ,
ВИКЛАДАЧІ ТА СПІВРОБІТНИКИ!

 

В рамках проведення міжнародної науково-практичної конференції Соціальна робота на межі тисячоліття: концепції, технології, стратегії", яка відбудеться 29 квітня 2011 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, планується проведення КіноФесту.

 

План роботи КіноФесту:
18 квітня 2011 року - "Наркотикам - ні"
19 квітня 2011 року - "Пияцтво - проблема суспільства"
20 квітня 2011 року - "Сексіндустрія і закон"
21 квітня 2011 року - "Людські залежності і як їх позбутися"
22 квітня 2011 року - "Неповнолітні батьки - проблеми та захист"

Місце проведення: м. Київ, вул. Освіти, 6, Інститут соціальної роботи та управління, ауд. 44, початок о 12.00 год., контактний телефон: 275-55-87 - кафедра соціально-правового захисту населення.
Координатори КіноФесту: Васильєва Марина Олександрівна - викладач кафедри соціальної педагогіки, Кабанець Олександр Сергійович - викладач кафедри соціально-правового захисту населення.

ЗАПРОШУЄМО
ВСІХ БАЖАЮЧИХ!!!  

 

Звітньо-наукова конференція студентів Інституту по результатам проходження виробничої практики у 2011 році

Details

До уваги студентів 4-го курсу!


Звітна конференція по практиці для студентів 41 СППП, 42 СППП, 43 СППЗ груп спеціальності

"Соціальна педагогіка" буде проходити - 30.03.2010р. об  10:00


Звітна конференція по практиці для студентів 44СРПП, 45СРПЗ і 46СРМ груп спеціальності 

"Соціальна робота"  буде проходити - 30.03.2010р. об  12:30.

22.03.2011 о 12:30

Details

Шановні студенти!
22.03 (вівторок) о 12:30
ауд. 57

відбудеться зустріч з членом правління хоспісу для дітей,
координатором  волонтеріату (м. Краків, Польща)
Войцехом Глачем

Запрошуємо всіх бажаючих!

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

3213589
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1124
1168
5714
2449791
14870
28571
3213589

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-12-13 18:40:51
   

Хто зараз на сайті?  

We have 33 guests and no members online

   

Статистика  

Visitors
2
Articles
587
Web Links
78
Articles View Hits
1375685
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ