Лекція-зустріч студентів із Уповноваженим Президента України з прав дитини Павленко Юрієм Олексійовичем

Details

DSC 0018   В Інституті соціальної роботи та управління НПУ імені М.П. Драгоманова 14 листопада 2013 року відбулася перша лекція-зустріч студентів із Уповноваженим Президента України з прав дитини Павленко Юрієм Олексійовичем, кандидат філософських наук, доцентом кафедри соціальної політики Інституту соціальної політики та управління.
    В своїй першій лекції на тему «Права дитини: соціально-політичний аналіз» Павленко Юрій Олексійович ретельно охарактеризував існуючі механізми забезпечення та захисту прав дитини в Україні.
Привернув увагу студентів щодо реалізації Національної стратегії профілактики соціального сирітства на період до 2020 року, затверджену минулого року Указом Президента. Підняв питання необхідності переорієнтації соціальної роботи з дітьми та сім’ями з дітьми на проактивну допомогу.
    Закликав до співпраці практиків, науковців та студенів як майбутніх фахівців соціальної сфери у вирішенні актуальних питань сьогодення, а саме: розробки нових технологій соціальної роботи з дітьми та сім'ями, а також обґрунтуванню критеріїв оцінки якості наданої допомоги сім’ям з дітьми. «Якими мають бути якісні індикатори соціальної роботи з сім’єю, індикатори реабілітації сімей, як оцінювати діяльність соціального працівника - це ті питання, відповідь на які мають давати науковці та практики разом», - сказав Ю.Павленко.
      Також, Юрій Олексійович Павленко обґрунтовано доповів про успішний досвід реформування системи опіки та піклування в Україні, в результаті якої більшість дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування (76 тисяч з 91) уже виховуються в сім’ях громадян України.

DSC 0003

 

 

DSC 0008

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

3180583
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
944
1138
2852
2422287
10435
19678
3180583

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-11-13 21:59:28
   

Хто зараз на сайті?  

We have 28 guests and no members online

   

Статистика  

Visitors
2
Articles
587
Web Links
78
Articles View Hits
1361938
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ