Науково-методичний семінар

Details

Изображение 317 - Copy  В Інституті соціальної роботи та управління 11 та 12 грудня за підтримки Міністерства освіти та науки України та Міністерства соціальної політики відбувся науково-методичний семінар з актуальних питань підготовки фахівців соціальної сфери «Компетенції фахівців соціальної сфери: поєднання теоретичних знань та практичних вимог».

 

 

  Відкрили семінар директор Інституту соціальної роботи та управління НПУ ім. М.П, Драгоманова проф., д.ф.н. Ярошенко Алла Олександрівна та Голова науково-методичної комісії з розробки Стандартів підготовки з спеціальностей «соціальна робота» та «соціальна допомога» МОН України, к.е.н., доцент, директор навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій СНУ імені В.Даля Шаповалова Тетяна Вікторівна.
  В перший день роботи науково-методичного семінару Шаповалова Тетяна Вікторівна підвела підсумки роботи комісії з розробки Стандартів підготовки фахівців за спеціальністю «Соціальна робота», зокрема, було окреслено проблеми та досягнення. Про напрямки реформування соціальної сфери доповіла начальник управління соціальних служб департаменту сімейної політики Міністерства соціальної політики України, заслужений працівник соціальної сфери, к.п.н, доцент Пінчук Ірина Миколаївна. Вона звернула увагу на необхідність активізувати спільну діяльність науково-педагогічної спільноти та фахівців міністерства щодо висвітлення реформування системи захисту прав дітей, які потребують державної підтримки та сімейної політики у сучасних підручниках. В обговорені нагальних питань взяли участь к.п.н., докторант Національної Академії державного управління при Президентові України Дубіч К.В., д.м.н., професор, завідувач кафедри соціальної роботи та практичної психології Академії праці і соціальних відносин Федерації профспілок Карагодіна О. Г., д.ф.н., професор, завідувач кафедри соціальної філософії та управління Запорізького національного університету Бутченко Т.І., к.пед.н., доцент кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» Клос Л.Є., д.п.н., професор, завідувач кафедри правового забезпечення Інституту соціальної роботи НПУ ім.М.П. Драгоманова Ковчина І.М. та інші.
  Другий день роботи семінару був присвячений обговоренню питань формування Стандарту підготовки фахівців за спеціальністю «Соціальна допомога». У дискусії взяли участь як представники вищих навальних закладів, так і фахівці Міністерства соціальної політики та громадських організацій. Зокрема, Якуб Ганна Анатолійвна спеціаліст Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України наголосила на необхідність посилення правової складової у підготовці студентів. Швидка Ірина Іванівна, заступник начальник управління соціальних служб департаменту сімейної політики Міністерства соціальної політики України особливу увагу приділила, у своєму виступі, шляхам розвитку соціальних служб та потребам в регіонах в спеціалістах із вищою освітою. Під час обговорення практичної складової підготовки спеціалістів із спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна допомога» було узгоджено ряд необхідних компетенцій та бази практик.
  У підсумку директор Інституту соціальної роботи та управління проф. А.О. Ярошенко визначила пріоритети співпраці з Міністерством соціальної політики України.

Изображение 313 - Copy

 

Изображение 317 - Copy

Изображение 322 - Copy

Изображение 326 - Copy

Изображение 328 - Copy

Изображение 330

Изображение 341 - Copy

Изображение 350 - Copy

Изображение 351 - Copy

Изображение 354 - Copy

Изображение 372

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

3258753
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1178
1100
2278
2499525
22008
38026
3258753

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-01-21 17:47:10
   

Хто зараз на сайті?  

We have 14 guests and no members online

   

Статистика  

Visitors
2
Articles
587
Web Links
78
Articles View Hits
1395276
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ