Рейтинг учасників 1 туру студентської олімпіади

Details
Published on Thursday, 20 March 2014 16:40
Hits: 1816

Рейтинг  учасників  І  туру  студентської олімпіади 

зі  спеціальності  «Соціальна  робота»

№ п\п

П.І.Б.

Група

Теорія

СР

Технології

СР

Загальний бал

 1

Білецька Орися Василівна

35 СРМ

20

9

29І  місце

 2

Панасюк Інна Вікторівна

34 СРПЗ

19

9

28ІІ  місце

 3

ПлаксінСніжанаВалентинівна

24 СРПП

19

8

27ІІІ  місце

 4

БабенкоВікторіяВалеріївна

 25СРПЗ

19

8

27ІІІ  місце

 5

Пилипенко Катерина Сергіївна

34 СРПЗ

19

8

27ІІІ  місце

 6

Федорова Олена Сергіївна

46 СРМ

19

8

27ІІІ  місце

 7

Говорунець Кіра Олексіївна

24 СРПП

17

9

26ІV  місце

 8

Кузьменко ІннаСергіївна

25СРПЗ

18

8

26ІV  місце

 9

Тищук Валентина Віталіївна

33 СРПП

18

8

26ІV  місце

 10

НедількоТетянаАнатоліївна

25СРПЗ

16

9

25

 11

Мазурець Марина Юріївна

26 СРМ

16

9

25

 12

МарценюкАлінаВолодимирівна

26 СРМ

17

8

25

 13

Скришевська Ірина Олександрівна

46 СРМ

18

7

25

 14

Кузьменко Людмила Валеріївна

24 СРПП

15

9

24

 15

Лата Олег Володимирович

24 СРПП

16

8

24

 16

СавицькаВалеріїАндріївна            

24 СРПП

17

7

24

 17

Ємець Назар Анатолійович

26 СРМ

16

8

24

 18

Котенко ЮліяОлександрівна

26 СРМ

16

8

24

 19

Євтушенко Юлія Володимирівна

33 СРПП

15

9

24

 20

Краснова Ольга Вадимівна

33 СРПП

16

8

24

 21

Архипчук Олеся Сергіївна

34 СРПЗ

15

9

24

 22

МаксимюкНадіяЮріївна

24 СРПП

16

7

23

 23

Марчук Анна Сергіївна

24 СРПП

15

8

23

 24

Мішаровська Марина Русланівна

24 СРПП

16

7

23

 25

БердишеваДаринаПавлівна

25СРПЗ

17

6

23

 26

Ліщинська Христина Петрівна

25СРПЗ

15

8

23

 27

Федорець Юлія Сергіївна

33 СРПП

15

8

23

 28

Гавілей Катерина Юріївна

34 СРПЗ

16

7

23

 29

Куліш Ірина Михайлівна

34 СРПЗ

17

6

23

 30

Костюшко Юлія Валентинівна

46 СРМ

15

8

23

 31

Галушко Юлія Олександрівна

52 СРПЗ

17

6

23

 32

Зубова Ольга Миколаївна

25СРПЗ

17

5

22

 33

Андрейко Валентина Сергіївна

33 СРПП

14

8

22

 34

Кравченко Яна Анатоліївна

24 СРПП

15

6

21

 35

Горбаченко Юрій Олександрович

26 СРМ

14

7

21

 36

Ключевська Марія Миколаївна

33 СРПП

14

7

21

 37

Городова Юлія Борисівна

34 СРПЗ

15

6

21

 38

Панченко Яна Володимирівна

34 СРПЗ

15

6

21

 39

Браславський Владислав Олександрович

26 СРМ

13

7

20

 40

Заграничний Костянтин Валерійович

34 СРПЗ

14

6

20

 41

Салфетник Руслан Петрович

34 СРПЗ

13

7

20

 42

Москалик Марина Павлівна

35 СРМ

13

7

20

 43

Малаш Леся Григорівна

52 СРПЗ

16

4

20

 44

ПінчукАлісаГеннадіївна

24 СРПП

14

5

19

 45

Герасименко Ольга Андріївна

25СРПЗ

14

5

19

 46

ЖуравськийЄвгеній Русланович

25СРПЗ

13

6

19

 47

ЛисаченкоІннаВолодимирівна

25СРПЗ

14

5

19

 48

Перепелюк Ольга Олександрівна

25СРПЗ

13

6

19

 49

НагловськийНазарійМиколайович

26 СРМ

13

6

19

 50

НестерукСвітланаВіталіївна

26 СРМ

13

6

19

 51

ХалєнковаВалеріяМиколаївна

26 СРМ

12

7

19

52 

Слободенко Лілія Ігорівна

33 СРПП

   

19

 53

ЗацепінаОлександраОлександрівна

24 СРПП

12

6

18

 54

МуравйоваВіолетаСергіївна

24 СРПП

12

6

18

 55

Бардачевський Денис Сергійович

33 СРПП

12

6

18

 56

Дворник Ірина Анатоліївна

24 СРПП

13

4

17

 57

Дячук Христина Юріївна

24 СРПП

13

4

17

 58

СюгайМар`янаМихайлівна

26 СРМ

15

2

17

 59

ПаляничкаОленаЮріївна

24 СРПП

10

6

16

 60

КалашникСергій Борисович

26 СРМ

14

2

16

 61

ЯнчукОлександрСергійович

26 СРМ

13

3

16

 62

Журавель Юлія Юріївна

24 СРПП

13

2

15

 63

Бугайчук Оксана Степанівна

46 СРМ

9/6

6

15

 64

Черна Катерина Василівна

46 СРМ

10

5

15

65 

РезникВікторіяАнатоліївна

26 СРМ

8

5

13

 66

МартинюкТетянаІгорівна

25СРПЗ

10

2

12

 67

ШпіраАлінаВікторівна

26 СРМ

8

3

11

68 

Сутика Денис Володимирович

26 СРМ

5

0

5

Завідувач  кафедри 

теорії  та  технології  соціальної  роботи                                                                  О.Г.Карпенко