Пам’яті великого педагога

Details

Памяті великого педагога

16 травня в  Інституті соціальної роботи та управління відбулася конференція пам’яті великого педагога, психолога  – Костянтина Дмитровича Ушинського.21312311221131

Студенти Інституту соціальної роботи та управління глибоко шанують історію свого народу, творчу спадщину його геніїв.
Не змогли оминути цієї теплої та квітучої весни і важливу дату в історії української наук – 190-ччя з дня народження Костянтина Дмитровича Ушинського. Під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи, кандидата психологічних наук, доцента кафедри галузевої психології та психології управління Оксани Петрівни Патинок студенти 1 та 2 курсу підготували виступи про корифея вітчизняної педагогіки: найцікавіші факти та концепції і вчення наукової спадщини вченого, поєднали з біографічними даними та презентували широкій аудиторії. Студенти не оминули увагою і поняття народної освіти, і сімейне виховання, і жіночу освіту та трудове виховання в наукових працях К.Д. Ушинського.
Власне конференція складалась з двох частин:
наукового семінару, що проходив в стінах Інституту і екскурсії на території Видубицького монастиря, де за заповітом похований відомий вчений.
Разом з Оксаною Петрівною Патинок студенти другого курсу прибрали біля могили
К.Д. Ушинського, висадили справжні українські патріотичні квіти - чорнобривці. Наставник монастиря відправив панахиду, таким чином студенти мали змогу не тільки плідно попрацювати, але й збагатитися духовно.

А на останок отець Василь, до речі, випускник історичного факультету
НПУ ім. М. П. Драгоманова, провів для студентів екскурсію по Видубицькому монастирю, розповів цікаві факти та захопив легендарною історією його створення, черпаючи факти з власною наукової роботи, за якою скоро вийде книга про історію Видубицького монастиря.
Студентів вразив архітектурний ансамбль монастиря, кількість поховань відомих людей на його території, прекрасні краєвиди на Дніпро, захоплені розповіді про історію монастиря.
Є речі, які творять особистість, формують патріотизм, любов до рідного краю. Власне це й продемонстрували студенти Інституту соціальної роботи та управління. Приємно усвідомлювати кожного разу повертаючись сюди, що ти вклав шматочок серця і душі у спільну працю.

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

3219342
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
723
1805
2528
2457732
20623
28571
3219342

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-12-17 09:47:36
   

Хто зараз на сайті?  

We have 22 guests and no members online

   

Статистика  

Visitors
2
Articles
587
Web Links
78
Articles View Hits
1378284
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ