18.12.09.Доброчинна акція „Збережемо дитячі мрії”

Details
Саме в ці дні свята університету, колектив Інституту соціальної роботи та управління Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова не забув про день Святого Миколая, як світле свято, яке в більшості українців асоціюється з родинним теплом і затишком. Студенти і викладачі Інституту завітали в гості до дітей, які обділені найголовнішим – батьківською любов’ю. Ця добра традиція Інституту має свою давню історію.Кожного року ми відвідуємо школу-інтернат № 17 (в.Ушинського 15) та міський притулок для неповнолітніх (пр.Маяковського 28в).
 

Ми довго готували свято – подарунки, добрі слова та вітання. Зазвичай підготовка цієї зустрічі займає думки студентів вже з середини осені. І не дивно – один раз отримавши стільки приємних відчуттів від радісних і вдячних дитячих посмішок, обов’язково захочуть ще взяти участь у такому доброму святі.
Особливо приємно, спостерігати як в святі вперше беруть участь студенти молодших курсів. Ми впевнені: багато з них в цей момент, можливо вперше, усвідомлюють всю глибину і відповідальність своєї професії, всю незаперечну важливість соціальної роботи не як ремесла, а як покликання.  
Співчуття, бажання допомагати, щирість – це ті чесноти, які в соціальних робітників і педагогів є ознаками професійності. Кому, як не їм знати про те як важко живеться сиротам та дітям позбавленим батьківської уваги і тепла. Хто, як не ми, можемо допомогти їм. Зробити цих дітей щасливими людьми  –  наше надзавдання.
Професія соціального робітника і соціального педагога потребує великої вимогливості до себе, розвиненої духовної культури і гуманності. Хіба може представник будь-якої іншої професії на запитання: „що є метою твоєї роботи?” однозначно відповісти - „Допомога людям”?
В цьому році акція відбулася спільно з культурно-мистецьким центром НПУ, зокрема з театральною студією Загоруйко Альони Василівни.
   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

2849650
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1426
779
5609
2084770
28795
28485
2849650

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-22 21:55:49
   

Хто зараз на сайті?  

We have 35 guests and no members online

   

Статистика  

Visitors
2231
Articles
586
Web Links
78
Articles View Hits
1220541
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ