Академічний обмін студентами

Details
Академічний обмін студентами Києва і Луцька пройшов на найвищому рівні...
     Яким на вашу думку повинен бути сучасний студент? Звісно ж розумний, активний, мобільний. В Європі або Америці додали б – «той, що не сидить на місці». В буквальному розумінні рухатися вперед і здобувати досвід дозволяє обмін студентами.  На жаль, в Україні він тільки-но починає розвиватися.
      У лютому ректори двох великих українських університетів - Національного  педагогічний університету ім. М. П. Драгоманова і Волинського національного університету ім. Лесі Українки уклали угоду про співпрацю. В рамках цієї угоди в березні між двома університетами відбувся обмін студентами. І першими естафету обміну прийняли Інститут соціальної роботи та управління НПУ ім. М. П. Драгоманова і Педагогічний інститут ВНУ ім. Лесі Українки.
 
   Протягом двох тижнів в Луцьку перебували дванадцять студентів Інституту соціальної роботи і управління НПУ ім. Драгоманова. Керівником групи майбутніх соціальних педагогів була заступник директора інституту з виховної роботи, доцент Алла Іванівна Годлевська.
    За час перебування треба було встигнути зробити багато чого – відвідати лекції і практичні заняття, побувати на навчальних екскурсіях, обмінятися досвідом зі студентами, що здобувають ту ж спеціальність, і звісно, оглянути чудове старовинне місто Луцьк. Можна з гордістю сказати: з усіма поставленими завданнями студенти Інституту соціальної роботи і управління справилися на «п'ятірку». 
    Найперше завдання для студента – звичайно ж навчання. Програма, запропонована педагогічним колективом  ВНУ ім.Лесі Українки була була досить насиченою і спрямованою на практичне навчання. Ми взяли участь в тренінгах, обговореннях, прослухали лекції викладачів Педагогічного інституту. Надзвичайно цікавими і корисними виявилися екскурсії в загальноосвітню школу, соціальну службу і реабілітаційний центр для дітей-інвалідів, виховну колонію для неповнолітніх і обласний притулок. Практичний досвід для працівників соціальної сфери більш важливий, ніж теоретичний, тож для студентів такі оглядові екскурсії є першим кроком у виборі місця роботи.
Відвідали позанавчальні заходи ВНУ ім. Лесі Українки. В короткий термін команда КВК Інституту соціальної роботи і управління (треба зазначити, що в группі студентів, що поїхали до Луцька, був основний склад команди «Капські діти») підготувала номер спеціально для конкурсу «Міс Педагогічний інститут-2009» . 
    В рамках культурної програми було влаштовано екскурсії до Луцького замку (відомого також як Замок Любарта), підземелля костьолу святих Петра і Павла, Музею-садиби Лесі Українки в селі Колодяжному. (Екскурсія до Музею-садиби Лесі Українки .(інші фото) 
 
Запам'яталося також відвідування різноманітних луцьких музеїв, прогулянки старим містом, затишні кав'ярні Луцька, вистави Волинського обласного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.
 
  
В останні дні перебування в Луцьку відбулася ще одна важлива зустріч –з ректором ВНУ ім. Лесі Українки  Ігорем Ярославовичем Коцаном. Студенти із задоволенням поспілкувалися з ректором, розповіли про те, як пройшов обмін.
                                                                                                   
                         Можна з впевненістю сказати – обмін відбувся успішно, набуто цінний досвід, який допоможе в майбутньому розвивати подібні навчальні програми. Від імені усіх студентів, що взяли участь в обміні, хочу подякувати ректорам обох університетів, а також директору Інституту соціальної роботи і управління Аллі Йосипівні Капській і директору Педагогічного інституту Івану Олександровичу Смолюку за те, що завдяки їхнім старанням, академічний обмін студентами пройшов на найвищому рівні.
Інформацію підготувала студентка 21 групи Ольга Богомаз 

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

2872933
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
214
1816
2513
2111616
14124
37954
2872933

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-12-12 00:36:00
   

Хто зараз на сайті?  

We have 125 guests and no members online

   

Статистика  

Visitors
2300
Articles
586
Web Links
78
Articles View Hits
1231609
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ