Кафедра теорії та технології соціальної роботи

Викладачі

Details

 

Викладачі кафедри:

DSC 0271

Read more: Викладачі

Кафедра теорії та технології соціальної роботи

Details

   Кафедра теорії та технології соціальної роботи

 

Інституту соціальної роботи та управління працює як самостійний підрозділ і забезпечує підготовку бакалаврів, спеціалістів та магістрів спеціальностей „Соціальна робота”, „Соціальна педагогіка”. Підготовка фахівців зі спеціальності «Соціальна робота» проводиться згідно з ліцензією серія АВ №363502 від 01.11.2007 р. (протокол №67, Наказ МОН України від 9.07.2007 р. №1843-Л) за видами освітньої діяльності.
Кафедра теорії та технології соціальної роботи створена у 2003 році за підтримки ректора університету академіка В.П.Андрущенко та з ініціативи професорів В.П.Беха та А.Й.Капської. Очолив кафедру доктор філософських наук, професор, нині перший проректор НПУ імені М.П.Драгоманова Володимир Павлович Бех.
   Нині кафедру очолює доктор педагогічних наук, професор Олена Георгіївна Карпенко. У даний час на кафедрі працює 13 викладачів: завідувач кафедри, професор О.Г.Карпенко, доктор пед. наук Л.О.Савенкова, канд. пед. наук, доценти І.Б.Савельчук, Д.М.Годлевська, І.Е.Артеменко, Т.І.Коленіченко, В.М.Тименко, Н.Ф.Романова, ст. викладачі А.Ф.Приходько, Т.О.Голубенко, Д.Д.Бибик, О.В.Ковальчук, Л.В.Тименко.
   Підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" із спеціальності "Соціальна робота" кафедра розпочала у 2003/04 н.р., освітньо-кваліфікаційних рівнів «спеціаліст», «магістр» у 2007/08 н.р. Ліцензований обсяг становить відповідно 120/75/50 осіб. Термін навчання - чотири («бакалавр») та один рік («спеціаліст», «магістр»).
   Починаючи з 2004/05 н.р. із спеціальності розпочато ступеневу підготовку фахівців. Звертає на себе увагу той факт, що саме в цей час було прийнято на навчання на факультет найбільшу кількість студентів. Таке зростання забезпечувалось прийомом студентів на контрактній основі (головним чином, на заочну форму навчання).
Враховуючи значний науковий потенціал та практичний досвід кафедри теорії та технології соціальної роботи, за дорученням Міністерства освіти і науки України (2005 р.) колективом розроблено Державний галузевий стандарт ступеневої підготовки фахівця за спеціальністю „Соціальна робота” освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр” (керівники робочої групи д.п.н. В.П.Бех, А.Й.Капська).

Read more: Кафедра теорії та технології соціальної роботи

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

2872824
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
105
1816
2404
2111616
14015
37954
2872824

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-12-12 00:23:58
   

Хто зараз на сайті?  

We have 76 guests and no members online

   

Статистика  

Visitors
2300
Articles
586
Web Links
78
Articles View Hits
1231543
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ