11.11.2010.Професійний квест "Social Sity"

Details

11 листопада в Інституті соціальної роботи та управління відбувся незвичний захід. Назва говорила сама за себе: «ПЕРШИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КВЕСТ», проте, учасників акції очікувало чимало сюрпризів.

Що таке квест, хоч приблизно знає кожен з нас. Ця захоплююча гра містить в собі елементи пригоди, пошуку, перегонів. Учасниками перегонів 11 листопада стали студенти 1-2 курсів. Три команди – збірна 11 СППП, збірна 12 і 13 груп, збірна 2 курсу - боролися за звання найкращих. І на цьому шляху їх чекали незвичайні перешкоди.

Кожна з команд отримала листок з контрольними точками та балами за кожен пройдений пункт. Три з них були обов’язковими. В Міністерстві у справах сім'ї, молоді та спорту (вул..Десятинна 14) на студентів очікувала Олена Василівна Вакуленко, викладач кафедри соціальної педагогіки та співробітник цього міністерства. З Десятинної 14 учасники квесту пішли (побігли:)) не з пустими руками: їхні класні привітання з професійним святом Олена Василівна оцінила на п’ятірки та подарувала спеціалізовані видання з соціальної роботи.

«Червоний Хрест» в особі студента 4 курсу Євгена Генсюровського змусив пройти студентів справжнє випробування. як би там воно не було – надавати першу медичну допомогу навчилися всі учасники квесту – раз і назавжди.

В головному ЦДСССМ нашої країни – в тому, що Шулявці, вміння і знання учасників перегонів перевіряла Григоренко Тетяна, студентка 5 курсу.
Три години квесту промайнули як 5 хвилин. Всі учасники квесту отримали почесні грамоти. Місця розподілилися таким чином: Перша суперкоманда – збірна ІІ курсу, Друга суперкоманда – збірна 12 і 13 груп, Третя суперкоманда – збірна 11 СППП.

Фото з події можна переглянути у галереї за даним посиланням - за наявні матеріали адміністрація порталу висловлює величезну подяку Збірній ІІ курсу - завдяки їм ті хто не приймали участі можуть також побувати в цій шаленій атмосфері квесту cool.
 
P.S. До речі, ДРУГИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КВЕСТ ми плануємо до Дня Святого Миколая) слідкуйте за оголошеннями.
 
   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

3664927
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
919
1888
9545
2891918
30988
45612
3664927

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-10-17 10:23:40
   

Хто зараз на сайті?  

We have 75 guests and no members online

   

Статистика  

Visitors
2
Articles
587
Web Links
78
Articles View Hits
1559447
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ