Навчання за кордоном

Details

фон

У НАШИХ СТУДЕНТІВ Є МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ
ДРУГИЙ ДИПЛОМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА

 

 

У минулому році НПУ імені М.П.Драгоманова, Українсько-польський центракадемічних обмінів заключив договір про співпрацю з Вищою Лінгвістичною Школою у м. Ченстохова (Польща). Головним завданням проекту є реалізація дистанційного навчання та здобуття паралельно диплому європейського зразка студентами українського вишу.
Влітку студенти, які є учасниками цього міжнародного освітнього проекту відвідали Польщу, та здали успішно свою першу сесію.
18 та 19 вересня 2013р в Інституті соціальної роботи та управління проводилась дводенна студентська конференція, присвячена можливості інтеграції українських студентів в освітню систему Європейського Союзу. У конференції взяли участь студенти 1,2,3 та 5 курсів нашого інституту. Студенти відкрили для себе всі плюси додаткового диплому та усвідомили унікальність такого проекту. На конференції також були присутні представники партнерського Центру Українсько-Польських академічних обмінів. Шилова Олена Іванівна розповіла про можливості та практичні перспективи навчання для українських студентів, про рівень розвитку соціальної системи Польщі, про цінність професії соціальний працівник на теренах Європейського Союзу та в Польщі зокрема. Дуже приємним сюрпризом було повідомлення, що для українців, котрі навчаються в Польщі ЄС виділив декілька місць на навчання та стажування за такими масштабними освітніми програмами як ERASMUS та LEONARDOdaVINCHI. Ця співпраця дає кожен раз нові можливості і це надзвичайно тішить.
Директор Інституту соціальної роботи та управління Ярошенко Алла Олександрівна та керівник студентської групи Бибик Дар’я Дмитрівна розповіли про унікальність та користь цього проекту, про перші здобутки українських студентів на базі дистанційного навчання, про переваги в навчанні:
- отримання другого Диплому, і вже європейського зразка;
- вивчення польської мови;
- навчальні предмети, які викладалися в нашому Інституті зараховуються при навчанні в Польщі;
- знайомство з новою країною, її людьми, культурою;
- якщо в Україні Ви здобуваєте освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст», то закордонний Ви матимете диплом «Магістра».
Своїми враженнями про перебування та навчання в Польщі поділись студенти, які літом здали свою першу сесію. Орися Білецька розповіла, як побудована навчальна система в польському ВНЗ, в якій формі працюють викладачі зі студентами, про прекрасну організацію та прийом українців у лави своїх студентів. Можна було помітити іскорки в очах присутніх та бажання також використати свою унікальну можливість подвійного навчання.
Відповідальна за проект Бибик Дар’я Дмитрівна протягом вересня формує нові групи студентів, які вже з жовтня почнуть активно вивчати польську мову, а найближчим часом відвідають Польщу.
Тож, якщо Ви прагнете отримати європейську освіту, не бажаєте викидати на вітер свої гроші та час, цінуєте стабільність, надійність і професіоналізм, звертайтесь за детальнішою інформацією до УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКОГО ЦЕНТРУ АКАДЕМІЧНИХ ОБМІНІВ за лінкомwww.euro-osvita.com.uaТел:(044) 377-54-00,( 050)413-65-64 Олена Іванівна Шилова.
Якщо Ви зацікавлені навчатися у Польщі звертайтеся до Дар’ї Дмитрівни Бибик викладача кафедри теорії та технології соціальної роботи, керівника проекту. (каб.55)

 

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

3664974
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
966
1888
9592
2891918
31035
45612
3664974

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-10-17 10:39:00
   

Хто зараз на сайті?  

We have 46 guests and no members online

   

Статистика  

Visitors
2
Articles
587
Web Links
78
Articles View Hits
1559476
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ