Конференція

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

II Міжнародної науково-практичної конференції

«Соціальна політика: концепції, технології, перспективи»

яка відбудеться 18-19 квітня 2013 року

в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова

Мета проведення міжнародної конференції – залучення науковців та практиків до обговорення актуальних питань соціальної політики, соціальної роботи, сучасних теоретичних концепцій, технологій, стратегій соціального управління.

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Український та зарубіжний досвід в сфері соціальної політики

2. Соціальна теорія та соціальна політика: можливості взаємовпливу

3. Філософія соціальної роботи та соціальної допомоги.

4. Управління навчальними закладами ІІІ-ІV рівнів акредитації, що готують фахівців в галузі соціального забезпечення.

5. Соціологія соціальної роботи та соціальної допомоги.

6. Розвиток соціальних служб та соціальних інституцій в сучасних умовах становлення інформаційного суспільства.

7. Практична психологія і соціальна політика: стратегії розвитку

8. Соціально-правовий захист населення як напрям соціальної політики.

9. Інноваційні технології підготовки фахівців з соціальної роботи та соціальної допомоги у європейському освітньому просторі.

10. Менеджмент соціальної роботи та соціальної допомоги:: проблеми та перспективи підготовки фахівців.

Робочі мови конференції: українська, польська, російська, англійська, чеська.

Умови участі у конференції:

Бажаючим взяти участь у конференції необхідно до 1 квітня 2013 року надіслати в оргкомітет:

* заявку на участь у конференції (форма додається);

* тези доповіді (3 повні сторінки);

* матеріали наукової статті (8-12 повних сторінок);

електронні варіанти тез, статей, заявки на участь у конференції надіслані на електронну адресу (обов’язково) на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. (назва за вказівкою прізвища, наприклад «Стаття Петренко» або «Заявка Петренко»)

* копію квитанції про переказ сплати за друк статті.

Учасники конференції сплачують оргвнесок у розмірі 100 грн. (необхідно сплатити при реєстрації).

Матеріали конференції будуть опубліковані в наукових виданнях Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Оплата публікацій та тез – з розрахунку 20 грн. за друковану сторінку (поштовим переказом), пересилка збірника – додатково 15 грн.

Вимоги до оформлення матеріалів:

1. Загальний обсяг статті – 8-12 повних сторінок, тез – 3 повні сторінки. Обов’язкова анотація українською та англійською мовами (після заголовка статті, - обсягом 3-5 рядків).

2. Структура, зміст та оформлення тез та статті повинні відповідати вимогам ВАК України від 15.01.03 року (Постанова Президії ВАК України за №7-05/1).

3. Матеріали подаються в паперовому та електронному варіантах.

4. Електронний варіант: файл формату «RTF» або «DOC» CD-R (назва файлу – прізвище автора латинськими літерами, файл – дві копії на одному дискі) або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Шрифт «Times New Roman» розміром 14 пунктів; міжрядковий інтервал – 1,5 (з розрахунку – 28-30 рядків на одній сторінці); поля; зліва, знизу – 25 мм, справа – 15 мм; абзацний відступ – 1,27 см.

5. На окремій сторінці додаються відомості про автора: прізвище, ім’я та по-батькові, місце роботи, посада, науковий ступінь, звання, адреса, контактний телефон, e-mail.

6. Для аспірантів та здобувачів обов’язковою є наявність завіреної рецензії наукового керівника (якщо науковий керівник буде співавтором публікації, то рецензія не обов’язкова); а для молодих вчених – рекомендація кафедри (якщо науковий керівник буде співавтором публікації, то рекомендація не обов’язкова).

Матеріали оформлені без дотримання вказаних вимог, публікуватись не будуть.

До 1 квітня 2013 року прохання підтвердити свою участь у конференції. Прохання до учасників самостійно потурбуватись про квитки на зворотній проїзд.

Оплата відрядження, проїзд та харчування – за рахунок організації-відрядника. Вартість проживання в залежності від рівня комфортності від 150 грн. за добу. Можливе бронювання місць у гуртожитках університету (оплата – від 150 грн. на добу).

Заявки на участь, тези, статті, квитанції (копії!) про сплату (ПОШТОВИМ ПЕРЕКАЗОМ) вартості друку статті, один конверт (зі зворотною адресою автора) просимо надсилати:

03037, м. Київ, вул. Освіти, 6, Інститут соціальної роботи та управління Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Кривчун Ірині (кафедра соціальної політики – кім. 41).

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

Тел. (044) 249-91-35 (робочий) – кафедра соціальної політики Інституту соціальної роботи та управління Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

(095) 429-80-82 - моб. Отрешко Наталія Борисівна, (050) 502 70 74 – моб. Литва Людмила Андріївна. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поштова адреса оргкомітету: 03037, Київ, вул. Освіти, 6, кафедра соціальної політики, кім. 41, Інститут соціальної роботи та управління Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

З повагою, оргкомітет Міжнародної науково-практичної конференції

Your IP: 3.140.188.16
Server Time: 2024-04-20 10:59:15

На сайті один гість та відсутні користувачі