Міжвузівська студентська студія "Бумеранг"

Міжвузівська студентська студія "Бумеранг"

МІЖВУЗІВСЬКА СТУДЕНТСЬКА СТУДІЯ

«БУМЕРАНГ»

Тренер та науковий консультант: Романова Наталія Федорівна,

канд. пед. н., доцент кафедри теорії та технології соціальної роботи

Інституту соціальної роботи та управління НПУ ім. Драгоманова

Актуальність:

Професійність соціальних працівників залежить не тільки від рівня теоретичних знань, але й від сформованих професійних навичок, у тому числі, й уміння володіти аудиторією, розвивати партнерські стосунки, популяризувати соціальні послуги у громаді, проводити просвітницьку та інформаційну роботу з формування здорового способу життя тощо.

Для вирішення цих завдань з лютого 2014 року при кафедрі теорії та технології соціальної роботи створено Міжвузівську студентську студію «Бумеранг», діяльність якої спрямована на підготовку студентів до тренерської роботи.

Учасники: студенти 3 курсу кафедри теорії та технології соціальної роботи Інституту соціальної роботи та управління та студенти 3 курсу кафедри соціальної роботи та соціальних технологій Національного авіаційного університету.

SVOLhFmaIz8

Мета діяльності: популяризація соціальної роботи на ринку праці; активізація волонтерської молодіжної участі у соціальних програмах та програмах здорового способу життя; профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі; розвиток тренерської діяльності серед майбутніх соціальних працівників; проведення досліджень, створення новітніх методик та їхня апробація.

Основні принципи роботи:

1) Професійна орієнтація майбутніх соціальних працівників та популяризація соціальної роботи у громаді.

2) Молодіжна участь у формуванні здорового способу життя як важливої умови збереження здоров’я дітей та молоді.

3) Зміна підходів навчання: від програм «для молоді» до програм «разом з молоддю». При такому підході молоді люди виступають у ролі активних учасників процесу, самостійно проводять інтерактивні тренінгові навчання з різними категоріями населення та формують необхідні професійні навички.

 

Головні умови залучення волонтерів з числа студентів: ініціативність, готовність брати на себе відповідальність, бажання отримати безцінний досвід волонтерської і тренінгової роботи; особисте сповідування здорового способу життя, свідоме ставлення до збереження та зміцнення свого здоров’я та близького оточення.

 

Основні напрями тренінгової роботи:

1. Формування професійних навичок з соціальної роботи.

2. Формування здорового способу життя серед молоді.

3. Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі.

4. Саморозвиток, самовдосконалення та популяризація волонтерської діяльності серед студентської та учнівської молоді.

5. Співпраця із іншими ВНЗ, які готують майбутніх соціальних працівників.

6. Фандрейзинг.

За кілька місяців учасники тренінгу для тренерів пройшли підготовку з організації тренінгової роботи, набули навичок тренера та оволоділи новітніми інноваційними формами роботи.

Протягом травня-червня 2014 р. планується підготовка авторських тренінгів та їх апробація серед дітей та молоді у м. Києві.

Супервізорами для новачків-тренерів стануть досвідчені тренери кафедри, Київського Центру здоровя та Київського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

vRB3BD8l-rc

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

2872869
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
150
1816
2449
2111616
14060
37954
2872869

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-12-12 00:29:16
   

Хто зараз на сайті?  

На сайті 97 гостей та відсутні користувачі

   

Статистика  

Відвідувачі
2300
Статті
586
Веб-посилання
78
Перегляди статей
1231569
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ