Перша зустріч з Інститутом

29 серпня у теплій атмосфері пройшла зустріч абітурієнтів, які вибороли право стати студентами першого курсу Інституту соціальної роботи та управління НПУ ім. М.П. Драгоманова з дирекцією та викладачами Інституту.

Vs1TeLL7Yzg

Відкриваючи зустріч директор Інституту, доктор філософських наук, професор Алла Олександрівна Ярошенко, привітала молодь з успішним вступом на навчання до Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, що традиційно займає передові позиції у рейтингах найкращих вищих навчальних закладів України.

QsZ-1d5lyPM

Алла Олександрівна детально розповіла про структуру Інституту, специфіку його діяльності, зазначивши, що професорсько-викладацький склад Інституту являє собою цілу плеяду знаних в Україні теоретиків та практиків соціально-педагогічної галузі, що забезпечуватимуть практичну підготовку майбутніх фахівців на найвищому рівні. Окрім цього студенти Інституту дізнались про можливість отримати подвійний диплом, завдяки програмі співпраці Інституту соціальної роботи і управління НПУ та Вищої лінгвістичної школи м. Ченстохова. «В Україні практика подвійних дипломів тільки починає зароджуватися, - наголошує директор, - а студенти нашого Інституту, вже сьогодні, мають можливість навчатися у Польщі та отримувати дипломи європейського стандарту».

dHajezoA7Wg

Завідувач кафедри теорії та технології соціальної роботи, доктор педагогічних наук, професор Олена Георгіївна Карпенко, у свою чергу, побажала студентам легкої адаптації до навчального процесу, відмінного навчання, успішної першої сесії та успішного оволодіння «трьома китами» соціальної роботи: спілкуванню, допомозі та розумінню користувачів соціальних послуг.

Привітно запросила до навчання юриспруденції завідувач кафедри соціально-правового захисту населення, доктор педагогічних наук, професор Ірина Михайлівна Ковчина, наголосивши, що в складний для країни час, вміння захищати власні права та права інших є необхідним інструментом в арсеналі працівника соціальної сфери.

Заступник директора Інституту з навчально-методичної роботи Патинок Оксана Петрівна розповіла майбутнім студентам про їх права та обов’язки, графіки навчального процесу, принципи навчання  за кредитно-модульною системою, порадивши, що вимогливість до себе та самодисципліна є запорукою успішного навчання в університеті.

KG -x0i5VEQ

Основні правила та особливості позааудиторного студентського життя Інституту оголосила заступник директора з організаційно-виховної роботи, Варенич Вікторія Валеріївна відмітивши, що через функціонування студентського самоврядування уже з перших днів навчання першокурсники можуть долучатися до культурно-масових, спортивних заходів та наукового життя Інституту. Упродовж року, на них чекає чимало цікавих подій та сюрпризів, зокрема, посвята у студенти, що відбудеться вже у понеділок -  1  вересня.

1nYhS0vkRXg

Сподіватимемось, що привітна атмосфера першої зустрічі стане гарним початком плідного навчання нового студентського покоління, адже саме їм належить право примножувати здобутки молодого, але вже славетного Інституту, виписуючи яскраві сторінки його історії.

Прес-центр Інституту

20340