Студенти Інституту соціальної роботи та управління знайшли засіб від стресу

24 вересня 2014 року за підтримки директора Інституту соціальної роботи та управління Алли Ярошенко у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбувся захід присвячений унікальній методиці, що дозволяє розвинути можливості людини – трансцендентальній медитації. Відкриту лекцію прочитав лікар-невропатолог, лікар Аюрведи, вчитель трансцендентальної медитації Віктор Мацишин.

foto 017 1

Відкриваючи захід, Алла Олександрівна наголосила, що, сьогодні, емоційний стан населення нашої країни, а від так й клієнтів соціальної роботи, потребує нового підходу, який допоміг би в першу чергу знімати тривогу, стрес, напруження, а по-друге, міг би активізувати розумові можливості людини, змусивши мозок працювати ефективніше. «Саме такою методикою, актуальною, як ніколи є трансцендентальна медитація, що на рівні підсвідомості людини здатна навіть блокувати залежності людини: наркотичну, алкогольну, тютюнову, що додатково розширює спектр її застосування у соціальній роботі», - наголосила пані директор.

foto 008 1

Упродовж години студенти поринули у найцікавіший світ – світ людських думок, й отримали відповіді на безліч питань, що турбують людство: як позбутися психосоматичних захворювань, шкідливих звичок, підняти рівень творчих здібностей та навіть підвищити здатність до навчання. Цією методикою користуються у всьому світі і вона має підтверджені наукою суттєві результати, що покращують життя людини.

foto 006 медитацыя

Наступне заняття вже сплановано у найближчий час й саме на ньому студенти оволодіють методикою покращення функцій нервової системи, адже вона надзвичайно близька для працівників соціальної сфери у кризовий для країни час.

Прес-центр Інституту

Your IP: 185.191.171.5