Студенти Інституту соціальної роботи та управління долучилися до Маршу миру інвалідів в якості професійних соціальних працівників

За сприяння ректора університету Віктора Андрущенка та підтримки директора Інституту соціальної роботи та управління Алли Ярошенко, студенти спробували себе  в якості професійних соціальних працівників, супроводжуючи осіб з інвалідністю що пройшли Маршем Миру у центрі столиці 27 вересня, що закликали  до миру та єдності та вимагали припинення війни на сході України.

У відповідь на звернення керівництва ВГО «Національної асамблеї інвалідів України», що спільно з Національним параолімпійським комітетом України, ініціювала проведення Маршу, студенти відреагували з патріотичним запалом та професійним потягом до справи, адже в заході прийняли участь близько трьох тисяч людей з обмеженими фізичними можливостями, й для 30 студентів, що працювали волонтерами -  це додаткова можливість отримати професійні навички та приєднатись до зворушливого та патріотичного дійства, який сильніше від усіх інших подій виховує національну свідомість у молодих патріотів.

620 400 1411850109-1715

Зі слів, студентки Інституту, Оксани Янюк, емоцій від участі у Марші немає меж. «Чесно, дуже вражена тим що побачила!,  - говорить студентка.- Коли людина в інвалідному візочку кричить: «Слава Україні!», а інші такі ж самі відповідають: «Героям слава!».Коли людина з вадою зору, яку за одну руку ведуть, а в іншій вона міцно тримає прапорець жовто-блакитного кольору! Після побаченого одразу якось по іншому починаєш сприймати життя. І черговий раз переконуєшся що такий народ є непереможним! Погодьтеся, що це дуже сильно!»

Погоджуємося й віримо, що настане в Україні ранок без війни. Скоро…  Зовсім скоро..

Прес-центр Інституту                                                                             (фото власність ІА"Уніан")

19612

Server Time: 2017-09-19 13:10:46