Статті

Лекція-зустріч студентів із Уповноваженим Президента України з прав дитини Павленко Юрієм Олексійовичем

Деталі

DSC 0018   В Інституті соціальної роботи та управління НПУ імені М.П. Драгоманова 14 листопада 2013 року відбулася перша лекція-зустріч студентів із Уповноваженим Президента України з прав дитини Павленко Юрієм Олексійовичем, кандидат філософських наук, доцентом кафедри соціальної політики Інституту соціальної політики та управління.
    В своїй першій лекції на тему «Права дитини: соціально-політичний аналіз» Павленко Юрій Олексійович ретельно охарактеризував існуючі механізми забезпечення та захисту прав дитини в Україні.
Привернув увагу студентів щодо реалізації Національної стратегії профілактики соціального сирітства на період до 2020 року, затверджену минулого року Указом Президента. Підняв питання необхідності переорієнтації соціальної роботи з дітьми та сім’ями з дітьми на проактивну допомогу.
    Закликав до співпраці практиків, науковців та студенів як майбутніх фахівців соціальної сфери у вирішенні актуальних питань сьогодення, а саме: розробки нових технологій соціальної роботи з дітьми та сім'ями, а також обґрунтуванню критеріїв оцінки якості наданої допомоги сім’ям з дітьми. «Якими мають бути якісні індикатори соціальної роботи з сім’єю, індикатори реабілітації сімей, як оцінювати діяльність соціального працівника - це ті питання, відповідь на які мають давати науковці та практики разом», - сказав Ю.Павленко.
      Також, Юрій Олексійович Павленко обґрунтовано доповів про успішний досвід реформування системи опіки та піклування в Україні, в результаті якої більшість дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування (76 тисяч з 91) уже виховуються в сім’ях громадян України.

DSC 0003

 

 

DSC 0008

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

2851273
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
594
902
7232
2084770
30418
28485
2851273

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-24 16:22:16
   

Хто зараз на сайті?  

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

   

Статистика  

Відвідувачі
2242
Статті
586
Веб-посилання
78
Перегляди статей
1221094
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ