Статті

Правозахисна програма для людей похилого віку

Деталі

IMG 3771 Статистичні дані більшості країн, в тому числі й України, свідчать про те що стрімко зростає частка людей пенсійного віку. В той же час багато держав мають систему підтримки людей похилого віку, яка включає соціальне забезпечення, безкоштовне медичне обслуговування або пільги на нього.

 

  До того ж, через свою незахищеність, люди похилого віку часто зазнають дискримінації та жорсткого поводження. Такі негативні прояви відбуваються в нашій країні в цілому і конкретно в нашому місті.
  З метою ознайомлення людей похилого віку з їх правовою захищеністю студентами ІV курсу під керівництвом старшого викладача кафедри теорії та технології соціальної роботи Інституту соціальної роботи та управління була створена правозахисна програма для даної категорії населення.
  Правозахисна програма для людей похилого віку проводилась у Територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та непрацездатних громадян Оболонського району у м. Києві. В рамках якої, 25 квітня 2013 року, відбувся тренінг «Захист прав людей літнього віку: що ми можемо?!».
  Участь у тренінгу взяли 20 учасників, серед яких були люди похилого віку та представники організацій, що працюють з даною віковою категорією. Спочатку була представлена презентація, в якій були висвітлені різні аспекти соціального захисту людей похилого віку. Приємно вразила активність учасників, чітке розуміння проблем, що виникають у даної категорії людей, а також їх бажання вирішувати ці проблеми. Під час тренінгу учасники розглядали права людей літнього віку, механізми захисту прав, обговорили найактуальніші проблеми, розробили плани їх подолання.
  Після проведення правозахисної програми для людей похилого віку «Захист прав людей похилого віку: що ми можемо?!», учасники цієї події, а саме люди похилого віку, висловили свою подяку Голубенко Тетяні Олександрівні та студентам ІV курсу Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М.П. Драгоманова.

img016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img017

IMG 3782

IMG 3756

IMG 3757

IMG 3768

IMG 3770

IMG 3774

IMG 3766

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

2959063
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
727
1715
8302
2194936
21964
35191
2959063

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-02-24 19:32:56
   

Хто зараз на сайті?  

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

   

Статистика  

Відвідувачі
2
Статті
587
Веб-посилання
78
Перегляди статей
1277413
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ