Статті

Правозахисна програма для людей похилого віку

Деталі

IMG 3771 Статистичні дані більшості країн, в тому числі й України, свідчать про те що стрімко зростає частка людей пенсійного віку. В той же час багато держав мають систему підтримки людей похилого віку, яка включає соціальне забезпечення, безкоштовне медичне обслуговування або пільги на нього.

 

  До того ж, через свою незахищеність, люди похилого віку часто зазнають дискримінації та жорсткого поводження. Такі негативні прояви відбуваються в нашій країні в цілому і конкретно в нашому місті.
  З метою ознайомлення людей похилого віку з їх правовою захищеністю студентами ІV курсу під керівництвом старшого викладача кафедри теорії та технології соціальної роботи Інституту соціальної роботи та управління була створена правозахисна програма для даної категорії населення.
  Правозахисна програма для людей похилого віку проводилась у Територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та непрацездатних громадян Оболонського району у м. Києві. В рамках якої, 25 квітня 2013 року, відбувся тренінг «Захист прав людей літнього віку: що ми можемо?!».
  Участь у тренінгу взяли 20 учасників, серед яких були люди похилого віку та представники організацій, що працюють з даною віковою категорією. Спочатку була представлена презентація, в якій були висвітлені різні аспекти соціального захисту людей похилого віку. Приємно вразила активність учасників, чітке розуміння проблем, що виникають у даної категорії людей, а також їх бажання вирішувати ці проблеми. Під час тренінгу учасники розглядали права людей літнього віку, механізми захисту прав, обговорили найактуальніші проблеми, розробили плани їх подолання.
  Після проведення правозахисної програми для людей похилого віку «Захист прав людей похилого віку: що ми можемо?!», учасники цієї події, а саме люди похилого віку, висловили свою подяку Голубенко Тетяні Олександрівні та студентам ІV курсу Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М.П. Драгоманова.

img016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img017

IMG 3782

IMG 3756

IMG 3757

IMG 3768

IMG 3770

IMG 3774

IMG 3766

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

2851355
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
676
902
7314
2084770
30500
28485
2851355

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-24 16:41:20
   

Хто зараз на сайті?  

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

   

Статистика  

Відвідувачі
2242
Статті
586
Веб-посилання
78
Перегляди статей
1221134
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ