Пам’яті великого педагога

Памяті великого педагога

16 травня в  Інституті соціальної роботи та управління відбулася конференція пам’яті великого педагога, психолога  – Костянтина Дмитровича Ушинського.21312311221131

Студенти Інституту соціальної роботи та управління глибоко шанують історію свого народу, творчу спадщину його геніїв.
Не змогли оминути цієї теплої та квітучої весни і важливу дату в історії української наук – 190-ччя з дня народження Костянтина Дмитровича Ушинського. Під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи, кандидата психологічних наук, доцента кафедри галузевої психології та психології управління Оксани Петрівни Патинок студенти 1 та 2 курсу підготували виступи про корифея вітчизняної педагогіки: найцікавіші факти та концепції і вчення наукової спадщини вченого, поєднали з біографічними даними та презентували широкій аудиторії. Студенти не оминули увагою і поняття народної освіти, і сімейне виховання, і жіночу освіту та трудове виховання в наукових працях К.Д. Ушинського.
Власне конференція складалась з двох частин:
наукового семінару, що проходив в стінах Інституту і екскурсії на території Видубицького монастиря, де за заповітом похований відомий вчений.
Разом з Оксаною Петрівною Патинок студенти другого курсу прибрали біля могили
К.Д. Ушинського, висадили справжні українські патріотичні квіти - чорнобривці. Наставник монастиря відправив панахиду, таким чином студенти мали змогу не тільки плідно попрацювати, але й збагатитися духовно.

А на останок отець Василь, до речі, випускник історичного факультету
НПУ ім. М. П. Драгоманова, провів для студентів екскурсію по Видубицькому монастирю, розповів цікаві факти та захопив легендарною історією його створення, черпаючи факти з власною наукової роботи, за якою скоро вийде книга про історію Видубицького монастиря.
Студентів вразив архітектурний ансамбль монастиря, кількість поховань відомих людей на його території, прекрасні краєвиди на Дніпро, захоплені розповіді про історію монастиря.
Є речі, які творять особистість, формують патріотизм, любов до рідного краю. Власне це й продемонстрували студенти Інституту соціальної роботи та управління. Приємно усвідомлювати кожного разу повертаючись сюди, що ти вклав шматочок серця і душі у спільну працю.

Server Time: 2017-11-23 09:15:37

1220689