Про інститут

Графік прийому студентів у деканаті

Деталі

{tab=ПРИЙОМ СТУДЕНТІВ В ДЕКАНАТІ }

ПРИЙОМ СТУДЕНТІВ
В ДЕКАНАТІ

Дні тижня Час прийому
Вівторок 11.00 - 13.00
14.00 - 15.00
Четвер 11.00 - 13.00
14.00 - 15.00

Видачі довідок по четвергам
Видача викликів на сесію заочної форми навчання

{tab=КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ }

 

Адреса: м.Київ, вул. Освіти, 6

4 поверх, ауд. 52

Тел. 8 (044) 249-91-35

http:// www.isru.npu.edu.ua

Завжди раді Вас бачити в стінах Інституту соціальної роботи та управління! 

 

 

Структура

Деталі

Інститут соціальної роботи та управління

alt

     DSC 0121

 

Кафедра соціальної політики (Детальніше)

 Новостворена кафедра у своїй діяльності здійснює розробку методичного забезпечення наукових досліджень  у сфері соціальної політики, технологічних аспектів реалізації соціальної політики, адресного надання соціальної підтримки населенню.

               2

 

Кафедра соціальної педагогіки (Детальніше)

Функціонує 15 роківзатверджена як науково-методичний центр в Україні з соціально-педагогічної науки, при кафедрі діє наукова школа (керівник проф. А.Й. Капська)

 

      

 

qmk vav5B9Y

 

Кафедра теорії та технології соціальної роботи (Детальніше)

Кафедра теорії та технології соціальної роботи створена у 2003 році.  На кафедрі функціонує творчий колектив, який працює над науковою темою "Теорія і технологія навчання і виховання в системі освіти". 

 

 Melnuchyk kafттт

Кафедра галузевої психології та психології управління (Детальніше)

Розпочала свій розвиток у професійній діяльності 1 вересня 2003 року. Завідувач кандидат психол. наук, доцент   О.Б.Мельничук  Провідною науковою темою кафедри є "Професійно-ообистісний розвиток майбутніх фахівців соціальної сфери в умовах вузівської підготовки".

          dscn0018

 

Кафедра соціально-правового захисту населення (Детальніше)

Завідувач - доктор пед. наук, професор Ковчина І.М., забезпечує підготовку фахівців до роботи у сфері соціально-правового захисту різних категорій населення.


 
Інститут продовжує розвиватися!

Директор Інституту

Деталі
Фото 1
Ярошенко Алла Олександрівна
  доктор філософських наук, професор

Заступник директора Інституту з навчально-методичної роботи

Деталі
image
Патинок Оксана Петрівна
  кандидат психологічних наук наук,
доцент кафедри галузевої психології та психології управління

Історія інституту

Деталі
 

 


створений у складі Національного педагогічного університету імені
М.П. Драгоманова
у 2003 році
Очолює - доктор філософських наук, професор,

Алла Олександрівна Ярошенко

 


 

 

Кафедра терії та технології соціальної роботи

 

Завідувач кафедри теорії та технології соціальної роботи доктор пед. наук, в.о професора О.Г. Карпенко 
      Як самостійний підрозділ кафедра працює з 2003р., забезпечує підготовку бакалаврів, спеціалістів та магістрів
спеціальності«Соціальна робота».
       Наукова робота викладачів кафедри здійснюється в межах комплексної наукової теми «Теорія та технологія навчання та виховання студентів в системі освіти».
       Колектив кафедри підготував 58 програм, 38 методичних посібників, 1 монографію .

Кафедра галузевої психології та психології управління

Кафедра галузевої психології та психології управління розпочала  працювати у 2003 році.
           Завідувач кандидат психол. наук, доцент 
О.Б.Мельничук.
       Викладачі забезпечують викладання курсів  з психодіагностики, психокорекції, патопсихології, конфліктології, методики проведення психологічного дослідження тощо. За останні п’ять років оприлюднено 15 методичних посібників, 7 навчальних посібників та 55 статей.
       Захищено 2 дисертації на здобуття звання кандидата психологічних наук.При кафедрі діє постійний семінар-клуб соціальної та організаційної психології. Працює 5 студентських проблемних груп за різними психологічними напрямами.

 

Кафедра соціальної педагогіки

Кафедра соціальної педагогіки

Функціонує 15 років, затверджена як науково-методичний центр в Україні з соціально-педагогічної науки. Очолює кафедру соціальної педагогіки доктор педагогічних наук, професор Алла Йосипівна Капська. Кафедра забезпечує читання більше тридцяти навчальних курсів. Зокрема, новим змістом, творчим підходом до викладу вирізняються лекції, семінари, практичні заняття доцентів Р.Х. Вайноли, Р.І. Короткової, А.І. Годлевської, Г.О. Костюшко та ін. Кафедра започаткувала випуск 3-х фахових наукових збірників: «Соціалізація особистості», «Науковий Часопис», «Соціальна робота в Україні: теорія і практика».
 

 
 

 

Кафедра соціально-правового захисту населення

Кафедра соціально-правового захисту населення
Завідувач – доктор пед. наук,професор І.М. Ковчина.
  Кафедра створена у 2006 році і забезпечує підготовку фахівців до роботи у сфері соціально-правового захисту різних категорій населення. Працює над науковою проблемою «Професійна підготовка студентів до соціально-правової діяльності». Кафедра співпрацює з закладами Державної кримінально-виконавчої служби Міністерства юстиції України, загальноосвітніми школами, Соціальними службами м. Києва і області.

 

Дорога в майбутнє

Дорога в майбутнє
       Студенти Інституту соціальної роботи та управління навчатимуться в нових аудиторіях

           

            На початку другого семестру в Інституті соціальної роботи та управління відбулася визначна подія: відкриття навчально-аудиторного комплексу. Нова сторінка в історії була перегорнута напередодні п'ятиріччя створення інституту, п'ятнадцятріччя заснування  кафедри соціальної педагогіки. Така кількість «п'ятірок», сподіваємось, стане доброю прикметою для усіх студентів і викладачів, які хотіли б  бачити в заліковках лише «відмінно».
         Три місяці тому на п’ятому поверсі навчального корпусу на вул.. Освіти, 6 ще лежало будівельне сміття. А  під час суботників працювали студенти та викладачі – будь-яка допомога була вагомою і корисною (фото) . Тоді складно було назвати  горище навчальним  поверхом, і мало кому вірилося, що  реконструкція цього приміщення буде настільки вдалою. Втіленням  ідеї  розширення  навчально–аудиторного простору директора Інституту професора А. Й. Капської  серйозно займалися спеціалісти різних підрозділів університету.
Завдячуючи  цьому та професіоналізму будівельників   інститут отримав вісімсот квадратних метрів корисної площі, новий навчальний простір – затишні аудиторії, кабінети, ресурсно-методичний центр, комп'ютерний клас, художню майстерню (зокрема, відбулося відкриття картинної галереї в новому навчально-аудиторному комплексі), кімнату для органів студентського самоврядування, приміщення кафедри. Що дозволило відразу перевести багатьох студентів на першу зміну. Зникла проблема переповнених, незручних аудиторій .
Турбота ректорату свідчить про увагу до студентів  і викладачів нашого інституту, який  готує спеціалістів  для соціальної сфери. Адже, увага громадськості до соціальної роботи постійно зростає. В наш непростий час, коли стабільності ні в політиці, ні в економіці не спостерігається, соціальні проблеми набувають особливої гостроти. Чудово те, що в нашому університеті  розуміють актуальність і важливість  підготовки таких спеціалістів, як соціальні педагоги та  соціальні працівники.
Відкривав навчально-аудиторний комплекс ректор Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова академік Віктор Петрович Андрущенко. В своїй промові на урочистостях відкриття він зазначив, що  університет постійно дбає про студентів - покращує умови їх  навчання. Віктор Петрович подарував бібліотеці Інституту авторські праці, ректор спілкувався з викладачами і студентами, завітав на заняття і лекції(фото).
 Нове приміщення освятив настоятель молодіжного Свято-Успенського духовного центру при Бучанській школі-інтернаті отець Микола. Інститут підтримує давні зв'язки з школою-інтернатом: наші студенти надають волонтерську допомогу дітям цього навчального закладу. А отець Микола і його вихованці не раз були бажаними гостями в стінах Інституту соціальної роботи і управління. Присутність духовної особи надала особливої ваги цій визначній події: „ Дай Вам Боже здоров'я і натхнення для нових добрих справ!”
Святкові врочистості супроводжував хороший настрій, щирі привітання ведучих свята, викладачів, виступ дитячого танцювального колективу "Овація", студентські пісні у виконанні та віночок українських народних пісень у виконанні запрошених з Інституту історичної освіти Ніни Загребельної та Миколи Яретика (фото).
Сьогодні можна вже з впевненістю сказати: Інститут відбувся. Підготовка  кваліфікованих спеціалістів  для вирішення  соціальних проблем суспільства в  нових умовах навчання стане, безсумнівно, ще ефективнішою.

 Підготувала статтю студентка 21 груп Ольга Богомаз 

У НПУ підписали договір з Вищою лінгвістичною школою в Ченстохові

Деталі

30 вересня 2015 року ректор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко, проректор з міжнародних зв’язків Володимир Лавриненко та директор Інституту соціальної роботи та управління Алла Ярошенко зустрілися з делегацією колег із Польщі. До університету приїхали ректор Вищої лінгвістичної школи м. Ченстохов Едіта Садовська та проректор Томаш Кук.

phoca thumb l img 0032

Після недовгих перемовин очільники двох навчальних закладів в Україні та Польщі підписали угоду про співробітництво та обговорили дорожню карту такої співпраці. За словами Віктора Петровича, ґрунтуватиметься вона на навчанні і стажуванні студентської молоді у першу чергу та молодих науковців. Найближчим часом плануються обміни студентами та спільні науково-освітні симпозіуми і конференції.

Пані Садовська вручила ректору НПУ подяку від колективу Вищої лінгвістичної школи за активні й результативні взаємні зв’язки попередніх років та з надією на розширення співробітництва.

Прес-служба університету

Подвійний диплом

Деталі

КОРПОРАЦІЯ «УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР АКАДЕМІЧНИХ ОБМІНІВ» 

   Корпорація «Українсько-польський центр академічних обмінів» розпочала свою діяльність на території України та Польщі у 2010 році за ініціативи Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. Згідно Декларації про співробітництво між Корпорацією «Українсько-польський центр академічних обмінів» та Державною службою молоді та спорту України за № 3.4/44  від 24.02.2012р., Держмолодьспорт зобов’язує Корпорацію проводити моніторингові дослідження та соціологічні опитування учнівської, студентської молоді, молодих фахівців щодо перспектив впровадження європейських освітньо-інформаційних проектів на території України та інформувати громадян і органи місцевого самоврядування про заходи Держмолодьспорту і Корпорації щодо отримання українською молоддю вільного доступу до якісної освіти за європейськими стандартами.

Мета діяльності Корпорації – інформування широких верств населення щодо освітніх програм у Польщі, адаптованих до українського законодавства та нормативів, а також сучасних вимог ринку праці; забезпечення вільного доступу української молоді України до цих програм на пільгових умовах.

 Рисунок1

Завдання Корпорації:                        

• організаційні заходи щодо зарахування та навчання у польських ліцеях та ВНЗ;

• забезпечення пільгової оплати за навчання ( від 300 євро до 1000 євро на рік);

• допомога в отриманні довгострокової шенгенської візи та карти тривалого побуту;

• організація переїзду в Польщу і додому;

• допомога у забезпеченні житлом у Польщі на час навчання;

• допомога в оволодінні польською та англійською мовами, історією Польщі, культурою Польщі;

• спільно з Федерацією роботодавців України допомога у проходженні стажування на підприємствах, цільового навчання та працевлаштування;

• відстрочка у проходженні військової служби для осіб чоловічої статі;

• сприяння у процедурі нострифікації (визнання) польського диплому в Україні. 

Корпорація «Українсько-польський центр академічних обмінів» займається комплексною підтримкою українців, які бажають вчитися у Польщі - як під час вступу до польських ліцеїв та вишів, так і під час навчання.

Корпорація пропонує українським абітурієнтам широкий вибір напрямів та спеціальностей у рейтингових державних та приватних ліцеях і вузах Польщі, Німеччини, Великобританії. Студенти можуть здобути якісну європейську освіту за різнотерміновими програмами паралельного та включного навчання з отриманням: для учнів-одночасно двох атестатів зрілості (Польщі та України); для студентів-одночасно двох державних дипломів (українського та європейського).

Для абітурієнтів та їх батьків передбачена можливість попередньої екскурсійної подорожі до цих навчальних закладів, спілкування з представниками цих вузів, знайомство з освітніми програмними вимогами та перевагами тої чи іншої спеціальності, знайомство з ринком праці, представниками владних структур (поліція, прикордонна служба).

Переваги програми:

$1·         Доступність. Адаптовані програми навчання для українців, знижки від 60 % до 100%, стипендії.

$1·         Індивідуальний підхід.

$1·         Престижність і європейська якість. Нострифікація європейських дипломів.

$1·         Мовні школи, ліцеї (європейський атестат), цільові екскурсії, дні відкритих дверей в європейських вузах та ліцеях для батьків і абітурієнтів.

$1·         Стажування і практика на підприємствах Євросоюзу.

$1·         Міжнародні виставки, конференції, олімпіади.

$1·         Дозвілля і молодіжні ініціативи.

$1·         Працевлаштування (понад 90% випускників працевлаштовано), візи.

$1·         Ми безпосередньо є Київським відділенням деканатів партнерських вузів і забезпечуємо супровід студента від зарахування до працевлаштування.

$1·         Приймальна комісія в Києві: вступний іспит до партнерських внз – у Києві!

Детальна інформація  на сайті Корпорації  

Перелік документів та формулярів для вступу до ВСЛ

Деталі

 


Контактний телефон -095-732-90-46.

Перелік необхідних документів для вступу у ВСЛ

 Формуляр абітурієнта ВСЛ

 

Дочірні категорії

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Новини та події  

   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

6410510
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2275
1627
8308
5636030
36307
62803
6410510

Your IP: 47.128.110.29
Server Time: 2024-04-18 20:39:56
   

Хто зараз на сайті?  

На сайті 789 гостей та відсутні користувачі

   

Статистика  

Відвідувачі
2
Статті
587
Веб-посилання
78
Перегляди статей
2600101
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ