Перший Київський форум для майбутніх соціальних працівників: від теорії до практичної діяльності

Деталі

Перший Київський форум для майбутніх соціальних працівників: від теорії до практичної діяльності

   8 квітня 2014 року кафедра теорії та технології соціальної роботи Інституту соціальної роботи та управління спільно з Київським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провела Перший Київський форум для майбутніх соціальних працівників: від теорії до практичної діяльності.


   У форумі взяли участь соціальні працівники, які працюють у Київському міському лівобережному центрі для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді та міському спеціалізованому формуванні «Школа добровільних помічників на громадських засадах»; головні спеціалісти відділу соціального інспектування та соціальної роботи Київського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які відповідають за роботу з дітьми вулиці та дітьми і молоддю з функціональними обмеженнями, начальник відділу соціальних технологій, а також студенти 2 курсу та викладачі кафедри теорії й технології соціальної роботи.
   Перед початком зустрічі директор Інституту соціальної роботи та управління звернула увагу студентів на необхідність поєднання теорії та практики у соціальній роботі як основного механізму майбутнього професійного становлення.
   Завідувачка кафедри теорії та технології роботи наголосила про важливість формування мотивації до роботи за отриманою спеціальністю, починаючи уже з молодших курсів навчання.
   Практики, які відвідали форум, зазначили про готовність ділитися своїм практичним досвідом, ефективними технологіями роботи та запропонували проводити такі зустрічі і для викладачів кафедри.
На думку студентів, така форма інтерактивної роботи надає можливість розкрити зміст майбутньої професійної діяльності та налаштувати на більш ефективну роботу в процесі навчання.
   Загалом, усі учасники форуму мали можливість поспілкуватися на професійну тематику; обговорити специфіку соціальної роботи з різними групами клієнтів та визначитися із можливими місцями виробничої практики у майбутньому.

DSC08176DSC08170DSC08157

DSC08152

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

3070790
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
733
706
1439
2314771
12173
23112
3070790

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-06-18 18:48:24
   

Хто зараз на сайті?  

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

   

Статистика  

Відвідувачі
2
Статті
587
Веб-посилання
78
Перегляди статей
1321685
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ