18.12.09.Доброчинна акція „Збережемо дитячі мрії”

Деталі
Саме в ці дні свята університету, колектив Інституту соціальної роботи та управління Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова не забув про день Святого Миколая, як світле свято, яке в більшості українців асоціюється з родинним теплом і затишком. Студенти і викладачі Інституту завітали в гості до дітей, які обділені найголовнішим – батьківською любов’ю. Ця добра традиція Інституту має свою давню історію.Кожного року ми відвідуємо школу-інтернат № 17 (в.Ушинського 15) та міський притулок для неповнолітніх (пр.Маяковського 28в).
 

Ми довго готували свято – подарунки, добрі слова та вітання. Зазвичай підготовка цієї зустрічі займає думки студентів вже з середини осені. І не дивно – один раз отримавши стільки приємних відчуттів від радісних і вдячних дитячих посмішок, обов’язково захочуть ще взяти участь у такому доброму святі.
Особливо приємно, спостерігати як в святі вперше беруть участь студенти молодших курсів. Ми впевнені: багато з них в цей момент, можливо вперше, усвідомлюють всю глибину і відповідальність своєї професії, всю незаперечну важливість соціальної роботи не як ремесла, а як покликання.  
Співчуття, бажання допомагати, щирість – це ті чесноти, які в соціальних робітників і педагогів є ознаками професійності. Кому, як не їм знати про те як важко живеться сиротам та дітям позбавленим батьківської уваги і тепла. Хто, як не ми, можемо допомогти їм. Зробити цих дітей щасливими людьми  –  наше надзавдання.
Професія соціального робітника і соціального педагога потребує великої вимогливості до себе, розвиненої духовної культури і гуманності. Хіба може представник будь-якої іншої професії на запитання: „що є метою твоєї роботи?” однозначно відповісти - „Допомога людям”?
В цьому році акція відбулася спільно з культурно-мистецьким центром НПУ, зокрема з театральною студією Загоруйко Альони Василівни.
   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

3258917
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1342
1100
2442
2499525
22172
38026
3258917

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-01-21 18:36:43
   

Хто зараз на сайті?  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Статистика  

Відвідувачі
2
Статті
587
Веб-посилання
78
Перегляди статей
1395388
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ