Подвійний диплом

Деталі

КОРПОРАЦІЯ «УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР АКАДЕМІЧНИХ ОБМІНІВ» 

   Корпорація «Українсько-польський центр академічних обмінів» розпочала свою діяльність на території України та Польщі у 2010 році за ініціативи Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. Згідно Декларації про співробітництво між Корпорацією «Українсько-польський центр академічних обмінів» та Державною службою молоді та спорту України за № 3.4/44  від 24.02.2012р., Держмолодьспорт зобов’язує Корпорацію проводити моніторингові дослідження та соціологічні опитування учнівської, студентської молоді, молодих фахівців щодо перспектив впровадження європейських освітньо-інформаційних проектів на території України та інформувати громадян і органи місцевого самоврядування про заходи Держмолодьспорту і Корпорації щодо отримання українською молоддю вільного доступу до якісної освіти за європейськими стандартами.

Мета діяльності Корпорації – інформування широких верств населення щодо освітніх програм у Польщі, адаптованих до українського законодавства та нормативів, а також сучасних вимог ринку праці; забезпечення вільного доступу української молоді України до цих програм на пільгових умовах.

 Рисунок1

Завдання Корпорації:                        

• організаційні заходи щодо зарахування та навчання у польських ліцеях та ВНЗ;

• забезпечення пільгової оплати за навчання ( від 300 євро до 1000 євро на рік);

• допомога в отриманні довгострокової шенгенської візи та карти тривалого побуту;

• організація переїзду в Польщу і додому;

• допомога у забезпеченні житлом у Польщі на час навчання;

• допомога в оволодінні польською та англійською мовами, історією Польщі, культурою Польщі;

• спільно з Федерацією роботодавців України допомога у проходженні стажування на підприємствах, цільового навчання та працевлаштування;

• відстрочка у проходженні військової служби для осіб чоловічої статі;

• сприяння у процедурі нострифікації (визнання) польського диплому в Україні. 

Корпорація «Українсько-польський центр академічних обмінів» займається комплексною підтримкою українців, які бажають вчитися у Польщі - як під час вступу до польських ліцеїв та вишів, так і під час навчання.

Корпорація пропонує українським абітурієнтам широкий вибір напрямів та спеціальностей у рейтингових державних та приватних ліцеях і вузах Польщі, Німеччини, Великобританії. Студенти можуть здобути якісну європейську освіту за різнотерміновими програмами паралельного та включного навчання з отриманням: для учнів-одночасно двох атестатів зрілості (Польщі та України); для студентів-одночасно двох державних дипломів (українського та європейського).

Для абітурієнтів та їх батьків передбачена можливість попередньої екскурсійної подорожі до цих навчальних закладів, спілкування з представниками цих вузів, знайомство з освітніми програмними вимогами та перевагами тої чи іншої спеціальності, знайомство з ринком праці, представниками владних структур (поліція, прикордонна служба).

Переваги програми:

$1·         Доступність. Адаптовані програми навчання для українців, знижки від 60 % до 100%, стипендії.

$1·         Індивідуальний підхід.

$1·         Престижність і європейська якість. Нострифікація європейських дипломів.

$1·         Мовні школи, ліцеї (європейський атестат), цільові екскурсії, дні відкритих дверей в європейських вузах та ліцеях для батьків і абітурієнтів.

$1·         Стажування і практика на підприємствах Євросоюзу.

$1·         Міжнародні виставки, конференції, олімпіади.

$1·         Дозвілля і молодіжні ініціативи.

$1·         Працевлаштування (понад 90% випускників працевлаштовано), візи.

$1·         Ми безпосередньо є Київським відділенням деканатів партнерських вузів і забезпечуємо супровід студента від зарахування до працевлаштування.

$1·         Приймальна комісія в Києві: вступний іспит до партнерських внз – у Києві!

Детальна інформація  на сайті Корпорації  

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

3664835
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
827
1888
9453
2891918
30896
45612
3664835

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-10-17 10:11:02
   

Хто зараз на сайті?  

На сайті 95 гостей та відсутні користувачі

   

Статистика  

Відвідувачі
2
Статті
587
Веб-посилання
78
Перегляди статей
1559440
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ