"Ярмарка вакансій"

Details

голубенко 18 лютого 2014 року відбувся семінар з питань працевлаштування студентів і випускників «Ярмарка вакансій», проведений Інститутом соціальної роботи та управління НПУ імені М.П. Драгоманова.

 

 

    Від кафедри теорії та технології соціальної роботи (відповідальна - старший викладач Голубенко Тетяна Олександрівна) у ярмарку взяли участь організації, зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Оболонського району м. Києва, який представляв начальник відділу кадрів – Пужалов Віктор Вікторович, Благодійна організація «Фонд «Асперн», який представляв – Жогло Ігор Улянович.
   Під час ярмарку студенти та випускники Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М.П. Драгоманова мали змогу ознайомитися з діяльністю представлених організацій, дізнатися про наявні вакансії, отримати інформацію про відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики.
    Представники організацій у своїх виступах дякували адміністрації (директор - доктор філософських наук, професор Алла Олександрівна Ярошенко) Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М.П. Драгоманова за можливість спілкуватися з потенційними працівниками та відзначали їх високу фахову підготовку.
      Наші студенти відчувають, що на їхні знання та поки що невеликий практичний досвід є попит і є адекватні пропозиції, які дозволять активним і сумлінним «створити себе» – зробити успішну фахову кар’єру.

 

уол 1

 

 

 

уол2

 

уол3

 

уол4

 

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

2957958
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1337
1044
7197
2194936
20859
35191
2957958

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-02-23 18:11:33
   

Хто зараз на сайті?  

We have 41 guests and no members online

   

Статистика  

Visitors
2
Articles
587
Web Links
78
Articles View Hits
1276962
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ