"Ярмарка вакансій"

Details

голубенко 18 лютого 2014 року відбувся семінар з питань працевлаштування студентів і випускників «Ярмарка вакансій», проведений Інститутом соціальної роботи та управління НПУ імені М.П. Драгоманова.

 

 

    Від кафедри теорії та технології соціальної роботи (відповідальна - старший викладач Голубенко Тетяна Олександрівна) у ярмарку взяли участь організації, зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Оболонського району м. Києва, який представляв начальник відділу кадрів – Пужалов Віктор Вікторович, Благодійна організація «Фонд «Асперн», який представляв – Жогло Ігор Улянович.
   Під час ярмарку студенти та випускники Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М.П. Драгоманова мали змогу ознайомитися з діяльністю представлених організацій, дізнатися про наявні вакансії, отримати інформацію про відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики.
    Представники організацій у своїх виступах дякували адміністрації (директор - доктор філософських наук, професор Алла Олександрівна Ярошенко) Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М.П. Драгоманова за можливість спілкуватися з потенційними працівниками та відзначали їх високу фахову підготовку.
      Наші студенти відчувають, що на їхні знання та поки що невеликий практичний досвід є попит і є адекватні пропозиції, які дозволять активним і сумлінним «створити себе» – зробити успішну фахову кар’єру.

 

уол 1

 

 

 

уол2

 

уол3

 

уол4

 

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

2849165
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
941
779
5124
2084770
28310
28485
2849165

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-22 07:24:21
   

Хто зараз на сайті?  

We have 134 guests and no members online

   

Статистика  

Visitors
2227
Articles
586
Web Links
78
Articles View Hits
1220416
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ