"Ярмарка вакансій"

голубенко 18 лютого 2014 року відбувся семінар з питань працевлаштування студентів і випускників «Ярмарка вакансій», проведений Інститутом соціальної роботи та управління НПУ імені М.П. Драгоманова.

Від кафедри теорії та технології соціальної роботи (відповідальна - старший викладач Голубенко Тетяна Олександрівна) у ярмарку взяли участь організації, зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Оболонського району м. Києва, який представляв начальник відділу кадрів – Пужалов Віктор Вікторович, Благодійна організація «Фонд «Асперн», який представляв – Жогло Ігор Улянович.
   Під час ярмарку студенти та випускники Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М.П. Драгоманова мали змогу ознайомитися з діяльністю представлених організацій, дізнатися про наявні вакансії, отримати інформацію про відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики.
    Представники організацій у своїх виступах дякували адміністрації (директор - доктор філософських наук, професор Алла Олександрівна Ярошенко) Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М.П. Драгоманова за можливість спілкуватися з потенційними працівниками та відзначали їх високу фахову підготовку.
      Наші студенти відчувають, що на їхні знання та поки що невеликий практичний досвід є попит і є адекватні пропозиції, які дозволять активним і сумлінним «створити себе» – зробити успішну фахову кар’єру.

уол 1

уол2