Всеукраїнська студентська олімпіада з соціальної роботи!

5 березня 2015 р. проходила Всеукраїнська студентська олімпіада  на базі Інституту соціальної роботи та управління НПУ ім. М.П.Драгоманова.

Олімпіада зі спеціальності "соціальна робота" – це змагання в умінні творчо застосовувати теоретичні фахові знання на практиці, вибирати оптимальні шляхи, методи та прийоми для розв'язання поставлених завдань. Наголосимо, що Всеукраїнська олімпіада з спеціальності “соціальна робота” проводилася в Україні вперше.

Метою проведення олімпіади є удосконалення педагогічної і фахової підготовки спеціалістів у вищих навчальних закладах освіти з спеціальності “соціальна робота”.

Для виявлення рівня фахової підготовки студентів - теоретичних знань і практичних умінь, до програми І туру Всеукраїнської студентської олімпіади були включено: письмова робота з теорії соціальної роботи та виконання практичних завдань з соціальної роботи (письмово).

У І турі Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності “соціальна робота” брали участь 72 особи.

Комісія запропонувала визнати переможцем та нагородити дипломом І ступеня: Максимюк Надію Юріївну - студентку 3 курсу Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М. П. Драгоманова.

Комісія запропонувала визнати переможцем та нагородити дипломом ІІ ступеня: Марценюк Аліну Володимирівну - студентку 3 курсу Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М. П. Драгоманова.

Комісія запропонувала визнати переможцем та нагородити дипломом ІІІ ступеня:

1. Плаксін Сніжану Валентинівну - студентку 3 курсу Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М. П. Драгоманова.
  2. Білецьку Орисю Василівну - студентку 4 курсу Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М. П. Драгоманова.
  3. Мамотюк Анастасію Олександрівну – студентку 4 курсу Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М. П. Драгоманова.

У ІI турі Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності “соціальна робота”, який відбудеться 13 – 15 травня 2015 р. в Тернопільському національному економічному університеті будуть брати участь :

1. Максимюк Надію Юріївну - студентку 3 курсу, 34 СРПП групи Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М. П. Драгоманова.

2.   Марценюк Аліну Володимирівну - студентку 3 курсу, 36 СРМ групи Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М. П. Драгоманова.

spilne foto

Server Time: 2017-11-23 09:15:54