Інститут соціальної роботи та управління прийняв нове покоління студентів

Деталі

 

Першого вересня актова зала НПУ ім. Драгоманова об’єднала студентів Інституту мистецтв, Інституту політології та права, Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій та Інституту соціальної роботи та управління у єдиній вельмиважливій справі – урочистій посвяті першокурсників.

 

imIUpa8 A9I

 

Оскільки країна в ці дні бореться за свої незалежність і суверенітет, свято було наповнене духом патріотизму. Церемонія розпочалася з виконання гімну України, що  нагадало всім присутнім, що саме з національного самоусвідомлення починається рух вперед.

Першим привітав студентів-першокурсників проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних інститутів, директор Інституту політології та права професор Богдан Андрусишин, який наголосив: «Це особливе свято для мільйонів сімей, першокласників, батьків і звичайно студентів.. Я щиро вітаю вас із тим,що цей день настав, і бажаю само реалізуватися, отримати гарну професію, щоб стати вільним і незалежним як Україна!». Також Богдан Іванович побажав усім першокурсникам високих балів, нових перемог та миру в кожну родину.

Затамувавши подих студенти приймали вітання від Героя України, народного артиста України та Росії, академіка, професора  Мирослава Ватуха, промова якого була оповита любов’ю справжнього патріота своєї країни, що дивлячись у вічі студентам провив: «Відвідавши 76 країн світу говорю Вам, любіть свою землю, вона того вартує, будьте гідними громадянами своєї країни і служіть своєму народові – це велике покликання!».

 

FVuaqFaGQ20

 

Голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільноїморалі, професор Василь Костецький вітаючи першокурсників, зазначив, що «…головне право – право знати, право на знання. А у стінах Драгоманівського університету, розумієш, що знання повинно мати моральний зміст…». І  у підтвердження, що наш університет є центром морального формування студентства, пан професор нагородив Почесними грамотами ректора університету В.П. Андрющенка, проректора Б.І.Андрусишина, директора Інституту соціології, психології та соціальних комунікацій В.Б.Євтуха, директора Інститут соціальної роботи та управління А.О.Ярошенко та завідувача кафедри хореографії Інституту мистецтв М.М.Вантуха.

 

cDqxkNyUTKA

 

Директор Інституту соціології, психології та соціальних комунікацій Володимир Борисович Євтух та директор Інституту соціальної роботи та управління Алла Олександрівна Ярошенко, вітаючи першокурсників, за давньою традицією вручили першокурсникам символічний Студентський Квиток та Ключ від Знань.

 

4E0kwQozxtc

 

Традиційно свято інавгурації першокурсників завершилося гімном усіх студентів «Гаудеамус».

 

yFkePssQADI

       Отож, побажаймо нашим першокурсникам успіхів у навчанні та здобутті незламного духу патріотів України.

                              

                      Прес-центр Інституту соціальної роботи та управління 

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

3664835
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
827
1888
9453
2891918
30896
45612
3664835

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-10-17 10:11:02
   

Хто зараз на сайті?  

На сайті 89 гостей та відсутні користувачі

   

Статистика  

Відвідувачі
2
Статті
587
Веб-посилання
78
Перегляди статей
1559433
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ