Кафедра теорії та технології соціальної роботи


Викладачі

Деталі

 

Викладачі кафедри:

DSC 0271

Детальніше: Викладачі

Кафедра теорії та технології соціальної роботи

Деталі

   Кафедра теорії та технології соціальної роботи

 

Інституту соціальної роботи та управління працює як самостійний підрозділ і забезпечує підготовку бакалаврів, спеціалістів та магістрів спеціальностей „Соціальна робота”, „Соціальна педагогіка”. Підготовка фахівців зі спеціальності «Соціальна робота» проводиться згідно з ліцензією серія АВ №363502 від 01.11.2007 р. (протокол №67, Наказ МОН України від 9.07.2007 р. №1843-Л) за видами освітньої діяльності.
Кафедра теорії та технології соціальної роботи створена у 2003 році за підтримки ректора університету академіка В.П.Андрущенко та з ініціативи професорів В.П.Беха та А.Й.Капської. Очолив кафедру доктор філософських наук, професор, нині перший проректор НПУ імені М.П.Драгоманова Володимир Павлович Бех.
   Нині кафедру очолює доктор педагогічних наук, професор Олена Георгіївна Карпенко. У даний час на кафедрі працює 13 викладачів: завідувач кафедри, професор О.Г.Карпенко, доктор пед. наук Л.О.Савенкова, канд. пед. наук, доценти І.Б.Савельчук, Д.М.Годлевська, І.Е.Артеменко, Т.І.Коленіченко, В.М.Тименко, Н.Ф.Романова, ст. викладачі А.Ф.Приходько, Т.О.Голубенко, Д.Д.Бибик, О.В.Ковальчук, Л.В.Тименко.
   Підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" із спеціальності "Соціальна робота" кафедра розпочала у 2003/04 н.р., освітньо-кваліфікаційних рівнів «спеціаліст», «магістр» у 2007/08 н.р. Ліцензований обсяг становить відповідно 120/75/50 осіб. Термін навчання - чотири («бакалавр») та один рік («спеціаліст», «магістр»).
   Починаючи з 2004/05 н.р. із спеціальності розпочато ступеневу підготовку фахівців. Звертає на себе увагу той факт, що саме в цей час було прийнято на навчання на факультет найбільшу кількість студентів. Таке зростання забезпечувалось прийомом студентів на контрактній основі (головним чином, на заочну форму навчання).
Враховуючи значний науковий потенціал та практичний досвід кафедри теорії та технології соціальної роботи, за дорученням Міністерства освіти і науки України (2005 р.) колективом розроблено Державний галузевий стандарт ступеневої підготовки фахівця за спеціальністю „Соціальна робота” освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр” (керівники робочої групи д.п.н. В.П.Бех, А.Й.Капська).

Детальніше: Кафедра теорії та технології соціальної роботи

   

GTranslate  

Ukrainian Dutch English French Italian Polish Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

2957977
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1356
1044
7216
2194936
20878
35191
2957977

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-02-23 18:24:40
   

Хто зараз на сайті?  

На сайті 97 гостей та відсутні користувачі

   

Статистика  

Відвідувачі
2
Статті
587
Веб-посилання
78
Перегляди статей
1277002
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ