Ткач Іванна Яремівна

Ткач                                                                                                                           Освіта:                           Київський державний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, 1997р.
Посада: Доцент
Наукові ступені і звання: Кандидат філософських наук
Дисципліни, які викладає: Вступ до спеціальності, координація діяльності служб соціальної допомоги, супервізія в соціальній роботі
В університеті працює: З 2012 року

Народилася в мальовничому краю на Львівщині, в с.м.т. Верхнє-Синьовидне Сколівського району, в родині вчителя та автомеханіка.

В 1997 році закінчила Київський державний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова фізико-математичний факультет за спеціальністю “математика та інформатика”. В 1999 році – Національний університет “Києво-Могилянська Академія”, однорічні модульні курси “Технології наукових досліджень в соціальній роботі та соціальній політиці, з 2007 р. по 2010 р. – навчалась в аспірантурі (стаціонар) на кафедрі філософії Київського національного університету будівництва і архітектури. Захист кандидатської дисертації за темою: «Філософія соціальної роботи: антропологічний вимір» (2011 р.).

З 1997 по 2007 роки працювала державним службовцем в Київському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київської міської державної адміністрації (виконавчого органу Київської міської ради), займалась організаційно-аналітичним, науково-методичним забезпеченням діяльності мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. З 2004 року по вересень 2009 року (2007-2009, як залучений спеціаліст) очолювала Інформаційно-ресурсний центр соціальної роботи з питань освітньо-методичного, наукового забезпечення.
З листопада 2009 року по д.ч. – заступник виконавчого директора Всеукраїнської громадської організації «Ліга соціальних працівників України», залучається як експерт до реалізації різних соціальних проектів з питань захисту прав дітей в найкращих їх інтересах, розвитку соціальної політики та соціальної роботи в Україні.

З січня 2012 року викладаю дисципліни: «Вступ до спеціальності», «Координація діяльності служб соціальної допомоги», «Супервізія в соціальній роботі» на кафедрі соціальної політики Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М.П. Драгоманова. Є автором більш ніж 20 наукових і науково-методичніх статей, співавтором навчальних та навчально-методичних посібників:

1. Соціальна робота: Робоча книга соціального працівника. Посібник / Блінов О. А., Гурицька М.С., Ісхакова Н.Г., Ковальова Т.В., Куліченко В.В., Мазур Л.В., Новікова Н.Є., Просандєєва Л.Є., Тімкін І.Ф., Ткач І.Я., Тупчієнко Л.С., Шатило Ю.П., Шевченко В.М. (відповідальний за випуск); За заг. ред. проф. Л.С.Тупчієнка. – К. : НАУ, 2014. – 176 с.

2. Актуальні проблеми соціальної політики в України: навчальний підручник / Литва Л. А, Толстоухова С. В., Ткач І. Я. та ін.;  За заг. ред. проф. А. О. Ярошенко. – К. : Видавництво НПУ імені М. П. Драгоманова, 2013. – 222с.

3. Ткач І. Я. Нові підходи до інфраструктури соціальних служб в сучасних умовах інформаційного суспільства /   І. Я. Ткач // Соціальна робота в Україні : становлення, перспективи, розвиток: зб. матеріалів Всеукраїнськ. наук.-практ. конф., 3-4жовтня 2013 р.: тези доповіді. – м. Львів : Вісник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, 2013. – С. 53-56.

5. Ткач І. Я. Трансформація соціальної роботи як нагальна потреба сучасності / І. Я. Ткач // Наукова конференція молодих вчених, аспірантів і студентів КНУБА : в 2-х ч. – К.: КНУБА, 2010. – Ч. 1. – С. 23–24.

6. Ткач І. Я. Соціальна дійсність: засади, принцип та закономірності соціальної роботи / І. Я. Ткач // Людина, культура, техніка в новому тисячолітті : зб. матеріалів ХІ Міжнар. наук.-практ. конф., 9–11 верес. 2010 р. – Харків : Видавничий центр «ХАІ», 2010. – С. 99–100.

7. Ткач І. Я. Сучасні чинники трансформації соціальної роботи в громадянському суспільстві / І. Я. Ткач // Україна в системі сучасних цивілізацій: трансформації держави і громадянського суспільства : зб. матеріалів ІІІ Міжнар. наук.-практ. конф., 21–22 трав. 2010 р. – Одеса : «ВМВ», 2010. – Т. 1. –С. 432–434.

19850

Your IP: 18.118.0.240