Пасічніченко Світлана Вікторівна

Пасічніченко.docx            Освіта: НПУ ім. М.П. Драгоманова
Посада: Доцент
Наукові ступені і звання: Кандидат юридичних наук
 Дисципліни, які викладає:                                                                                                                                                                   правове забезпечення соціальної допомоги, галузеве законодавство в соціальному забезпеченні, правове забезпечення соціальної політики України,правове забезпечення управлінської діяльності в соціальному закладі
В університеті працює: З 2012 року

Пасічніченко Світлана Вікторівна, 1977 р. н..У 2004 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, за спеціальністю "Правознавство". Кандидат юридичних наук з 2011 р.

Дисертацію захистила 22.12.2011 р., у спеціалізованій вченій раді Д 26.139.01 Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» в м. Києві, спеціальність 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

Стаж педагогічної роботи у вищих закладах освіти ІІІ-ІV рівня акредитації:

-2002 р.- 2003 р. – викладач кафедри менеджменту і маркетингу Державної академії житлово-комунального господарства;

-2003 р. – 2005 р. – старший викладач кафедри загально-правових дисциплін Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»;

-2005 р. – 2011 р. – старший викладач кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»;

- 01.09.2012 р. – до сьогодні - доцент кафедри соціальної політики Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М.П. Драгоманова.

Наукові здобутки (за 3 роки)

Основні праці:

1.ПасічніченкоС.В. Актуальні питання адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері соціального захисту інвалідів / С.В.Пасічніченко // Охорона права власності: проблеми та напрями їх вирішення: збірник наукових праць / за ред.В.В. Галунька. – Херсон: ХМД, 2012. – С. 19-24.

2. ПасічніченкоС.В. Актуальні проблеми освітнього процесу дітей-інвалідів / С.В.Пасічніченко // Молодь: освіта, наука, духовність: Тези доповідей: в 2-х ч.;Ч. ІІІ. – К.: Університет «Україна», 2012. – С.126-128.

3.ПасічніченкоС.В. Політико-правові засади соціальної політики в Україні / Актуальні проблеми соціальної політики України:[навч.посібн.] / А.О.Ярошенко, Н.Б.Отрєшко, С.В.Толстоухова та ін.; за заг. ред. А. О. Ярошенко. – К.: НПУ ім. М.П. Драгоманова, 2012. – 222с. (с. 84-124).

4. Пасічніченко С. В. Соціальні стандарти як один з напрямів реформування соціальної політики / С. В. Пасічніченко // Соціальна політика: концепції, технології, перспективи:Матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції, 18-19 квітня 2013 р. / [Уклад. А.О. Ярошенко, Т.О. Голубенко] – К.: Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2013. – С. 37-41.

5. Пасічніченко С. В. Соціальний захист молоді у сфері працевлаштування як знаряддя реалізації державної політики зайнятості / С. В. Пасічніченко // Соціальна робота в Україні: теорія і практика. – 2013. -№ 1-2. – С. 151-162.

6. Пасічніченко С.  В Напрями державної соціальної політики щодо реформування освітньої сфери людей з інвалідністю / С. В. Пасічніченко // Збірник наукових праць Хмельницького Інституту соціальних технологій Університету «Україна». – Хмельницький: ХІСТ, 2013 - № 1(7). – С. 179-185.

7. Пасічніченко С. В. Адміністративна відповідальність за правопорушення у сфері соціального захисту інвалідів / С. В. Пасічніченко // Сучасні проблеми підготовки майбутніх фахівців соціально-педагогічної сфери в умовах євроінтеграційного процесу: матеріали ІІ Міжнародної молодіжної науково-практичної конференції (дистанційної) (Київ, 4 грудня 2013 року) / [За заг. ред. проф. І. М. Ковчиної] – К.: НПУ імені М. П. Драгоманова, 2013. – С. 8-10.

8. Пасічніченко С.В. Соціальна політика і соціальна справедливість / С.В. Пасічніченко // Ученые записки Таврического национального университета имени В.И. Вернадского: Серия «Юридические науки», 2013. – Том 26(65). - №2-2. – С.53-60.

9. Пасічніченко С.В. Місце і роль інститутів самоорганізації громадян у реалізації соціальної політики / С. В. Пасічніченко // Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія «Юридичні науки», 2013. - №5.-С.63-71.

10.Пасічніченко С.В. Благодійність як соціальний феномен та основа формування соціальної допомоги / С.В. Пасічніченко // Право і суспільство, 2014. - № 1. – С.67-74.

11.Становлення ідеологічних засад соціальної політики в сфері соціального захисту населення в Україні: підручник / А.О. Ярошенко, Н.Б. Отрешко, Л.А. Литва, С.В. Пасічніченко / за заг. ред. А.О. Ярошенко – К., 2013. – 150с.

20005

Your IP: 3.147.54.6